Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hogy ennyire...

Mit szóltok, hogy ennyire durván lezuhant a magyar vásárlóerő? Amikor a Fidesz gazdasági bővülést ígért, 20%-os visszaesést produkált.

Figyelt kérdés

[link]

"az ipari export 4 százalékkal nőtt, a belföldi értékesítés pedig 20 százalékkal visszazuhant."

Ez azt jelenti, hogy a világ többi része rendben van gazdaságilag, csak nálunk van hatalmas recesszió. Ezt mivel magyarázza a Fidesz?


2023. aug. 16. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2%

"a világ többi része rendben van gazdaságilag"


Nem, ezt holtbiztos, hogy nem jelenti. Már csak azért sem, mert nincs így.

2023. aug. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
"Gyenge számot tett közzé a KSH a magyar ipari termelésről, a részletekbe belenézve pedig nagyon rossz folyamatok látszanak: csak az menti az ipart, hogy külföldön még el lehet adni az itt összeszerelt termékeket, a hazai fogyasztás tragikus. "
2023. aug. 16. 14:39
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
Hiába mondod a fidesz csürhének, iskolázatlan emberkék akiket propagandával hülyére lehet venni.
2023. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Ez azt jelenti hogy a magyar GDP és a magyar gazdaság az exportra termelő nyugati cégek müködésének köszönhetöen tart még a statisztikailag kimuattható szinten.

És azt is muattja hoyga magyar emberek jövedelme reálértékben csökken, Orbán elinflálja a béreket, és rabszolgát csínált a magyar emebrekből a nyugati (és most már a kinai) cégek érdekében.

Miközben szídja a nyugatot és Putler anuszát kényeszteti

nem is értem hogy hoyg nem éátják az emberek a nemzetvesztő részét az orbánisztáni politikának

Egyre kevesebben vagyunk

egyre szegényebbek vagyunk

egyre kiszolgáltatottak vagyunk más országoknak


Miközben megy az orbáni agymosás!

2023. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 árokpart ***** válasza:
89%
4-es Látják hidd el. Lehet, hogy nem fogod elhinni, de a Balatonban fürödve is pont erről beszélgettek már az emberek.
2023. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
4) nem baj majd jönnek a kínai cégek fülóp szigeteki munkásokkal és akkor majd jó lesz!Csak addig kell kihúzni.De Orbán Viktor Mihály megoldja a gondokat Brüsszel és EU nélkül is!
2023. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
5) na ne röhögtess már.Azért megy nyaralni a prolija ilyen csicska helyre hogy szidja Orbánt..?Bár végülis lehet,én bármit kinézek ebből a nyominger népből.
2023. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

5, Hétvégén pont a Balcsin voltam és egyrészt tényleg eszement árak vannak, egy rohadt büfés menü ott kezdődik 2 főre, hogy 12000 Ft, de egyrészt alig hallani magyart, másrészt, amit meg hallasz, az kb, hogy mennyi? Ilyen qva drága?!

Több külföldi van, mint magyar, a szállásadók panaszkodnak, hogy nincs vendég, de a büfés is, akivel beszéltem, azt mondta, hogy érezhetően kevesebb forgalmuk van, mint az utóbbi években.

2023. aug. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

8as vagyok, és még mielőtt valaki:

Ábrahámhegy büfésor:

Gyrostál 4000,

Cordon Blue 3800,

1 üveg Krusovice 1100,

1 limonádé 1500,

1 cappucino 750 HUF.

2023. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

“ 5, Hétvégén pont a Balcsin voltam és egyrészt tényleg eszement árak vannak, egy rohadt büfés menü ott kezdődik 2 főre, hogy 12000 Ft, de egyrészt alig hallani magyart, másrészt, amit meg hallasz, az kb, hogy mennyi? Ilyen qva drága?!”


Nem vagyok narancs komcsi, de büfében mi került ennyibe ? A Mustafa Siófok aranypartján ami elég fancy étterem, ott nem kerül ennyibe…pedig az nem büfé.

2023. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!