Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lett a magyar COVID vakcina...

Mi lett a magyar COVID vakcina & remdesivir gyárral?

Figyelt kérdés

Úgy volt, hogy mi magyarok is fogunk vakcinát előállítani, mert így gazdaságos. Szárkányszert hazai szuriból. Most hogy itt a covid újabb hulláma és mindenki fegyverkezik a vakcinával jó lenne, nem 10x annyit szorni nyugatra érte


+ BONUSZ: Úgy volt hogy Dr.Szlávik tanácsára Remdesivir gyógyszert is fogunk gyártani, ami igen hasznos covid ellen. A világon csak mi használtuk és láttuk a hatékonyságát.


Mi van ezekkel a projektekkel?



2023. aug. 16. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelen pillanatban szerintem semmi nincs vele, és valószínűleg nem is lesz.
2023. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az MTA Innovációs Nagydíjat ért a remdesivir magyar fejlesztésű segédanyaga, melyel a világon először használtuk a covidos betegeken. Így az MTA kitüntette hazánk orvosait. Innen is köszönjük

[link] 👍



Köszönjük Karikónak is, hogy az igen hatásos oltás révén védettek maradtunk ma is👌

2023. aug. 16. 17:16
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Azután miután az emberek (az értelmesebb fele) rájöttek hogy az ótás okozza a betegségüket, nem akarják erőltetni!
2023. aug. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezt már én is akartam kérdezni. Gondolom, az ára már Lölő zsebében, mint minden másé.
2023. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 hypno ***** válasza:
86%

Azért én elgondolkoznék azon kérdező, hogy miként lehetséges, hogy a nagy sikerpropagandát mintha elvágták volna.


Mondhatnám lapítanak mint sz.r a gazban, pedig kínjukban már dűlőutakat és települési pénzen készült zebrát is nagy csinnadrattával adnak át.

2023. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3 Hát nem így tűnik [link]
2023. aug. 16. 17:30
 7/11 A kérdező kommentje:
OFF : Már hogy Putyin is a béketárgyalásokról beszél és Medvegyev sem akar atomot dobni valahogy gondoltam, hogy most jön vissza a Covid.😅
2023. aug. 16. 17:31
 8/11 anonim ***** válasza:

Fel van épülve ha nem hülyeségeket kérdeznél hanem beírnád a googleba akkor te is láthatnád. Illetve céginformációk szerint milliárdos nagyságrenben költöttek berendezésekre is, szóval valószínűleg nem csak az épület áll.


A májusi kormányinfón azt mondták, hogy valószínűleg nem fognak benne covid vakcinát gyártani, mivel arra a sok okosnak akik olyanok mint te is nincs szüksége. A Debreceni Egyetem a tulajdonos és már van 20-30 alkalmazotja is a "gyárnak", bérekből ítélve kutatók lehetnek.

2023. aug. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Remdesivir az esetek 50%-ában vesekárosodást okoz. Szlávik és társai készüljenek inkább a börtönéletre népirtásért, mert hamarabb lesz, mint gondolnák.
2023. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Ki az idiota aki elhite covidot könyörgöm ott vanak panelek még fekete zászló se volt ki rakva a városokba annyira volt halálos.A korházba videozni se lehetet ne hogy, le bukjanak hogy, 90 nyugerek vanak csak ott.
2023. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!