Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt köztetek olyan, aki...

Van itt köztetek olyan, aki fidesz által behozott vendégmunkásokkal dolgozik együtt gyárban vagy máshol? Ha igen, akkor mi a tapasztalatod velük?

Figyelt kérdés
Milyen együttdolgozni velük, mennyire jó munkaerők?
2023. aug. 18. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy rövid ideig de már eljüldtek.Akiket nem küldtek el azoknak annyival lecsökkentették a bérét hogy maguktól jöttek el.Miért?
2023. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1: pl. ilyen érdekes, amit mondasz, hogy lecsökkentették a jövetelükkel a bért az ázsiai szintre, és akkor a magyarok maguktól leléptek?


Mert ez ugye éppen az "elveszi a magyarok munkáját" kategória.

2023. aug. 18. 12:01
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Aki elhiszi, hogy a fidesz hozza be a vendégmunkást, azt én is elküldeném, mert nem tudok olyan munkakört, amire ez a szellemi képesség elegendő lenne.
2023. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ukránokkal és indiaiakkal dolgozom. Az a tapasztalatom, hogy nem szeretem őket.
2023. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Csinálják amit kell, a bőrszín és szem állásán kívül meg hogy nem értitek egymást, nagy különbség nincs munkába.

Nekik remek lehetőség, mert otthoni fizetéshez képest, az a 90~100 ezer ami megmarad a munkás szálló levonása után, egy vagyon.

Mint nekünk az 2000 € -s német fizetés, amiért egy ottani már röhögve utasít vissza.

2023. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3: a fidesz adott engedélyt, hogy a cégek ázsiai munkásokat hozzhassanak be, így kell érteni nyilván, de lehet, hogy ez kemény dió neked
2023. aug. 18. 12:04
 7/15 A kérdező kommentje:
4: mi a probléma velük?
2023. aug. 18. 12:05
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
6 Ha magyar lennél, lehet tudnál értelmesen fogalmazni, Padobalos,.
2023. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8: jól van, egypipás futóbolond, eleget írtál ide, írogass máshova
2023. aug. 18. 12:12
 10/15 anonim ***** válasza:
7%

:)) Csak azt mondd el nekem kérlek, mert látom illetékes vagy: Ti egybites balosok, amikor ilyen baromságokat kitaláltok, leírtok, csúsztattok, hazudtok, ekkor ezt elhiszitek?


Nem jöttetek rá 13 év alatt, hogy ez az általánosiskola 2. osztályos érvrendszer és gondolkodásmód négyévente a biztos bukáshoz vezet?


Nekem nem fáj, csak érdekel. Ez meggyőződés nálatok, vagy tényleg ezen a szinten vagytokagyilag?

2023. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!