Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kikkel dolgoznál együtt, és...

Kikkel dolgoznál együtt, és kikkel élnél együtt?

Figyelt kérdés

A - Romákkal, akik beilleszkedtek, ártalmatlanok. Néhányszor múlatoznak, avagy hozzák a kultúrájukat, de nem bántanak senkit vele.


B - Filipinó vendégmunkásokkal, akik hangoskodnak, retkesek, büdösek.



2023. júl. 3. 18:23
A kérdező szavazást indított:
A
B
24 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

A fordítottja gyakoribb ennek.

A filippínók egy országot működtetnek.Igaz, nem túl gazdagok, de van államigazgatás ,egy államműködés.


Ugyanerre a cigányok nem lennének képesek.

2023. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Az hogyan jött ki, hogy egy filippinó hangosabb, retkesebb meg büdösebb mint egy roma?
2023. júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
C - tudósokkal, feltalálókkal, valódi értelmiséggel, valódi polgárokkal.
2023. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Magyar mar nincs is Magyarorszagon, hogy csak ebbol a kettobol lehet valasztani?
2023. júl. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

D eljutottam arra a szintre, hogy csak egyedül vagyok hajlandó dolgozni.


Amúgy a filippino egy viszonylag tiszta népség és egyáltalán nem zajosabbak pirított dázsvírjeinknél.

2023. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

4, az a réteg, aki dolgozni akar és tud, az már nincs Magyarországon.

Tele vannak a külföldi fórumok munkával kapcsolatos bejegyzésekkel, messze több, mint bármikor, akár egy sima utazási fórumon is, olyan szintű a külföldi munkavállalással kapcsolatos téma, mint soha.

2023. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
🇺🇦
2023. júl. 3. 19:24
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Egyikkel sem. De szerintem a filippínók is kulturáltabbak mint az előbbiek.
2023. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Én inkább beilleszkedett romákkal. Még akkor is, ha a filippínók nem hangoskodnának és nem volnának koszosak és büdösek. Nem mintha a filippínókkal bármi bajom volna, de azért a romák mégiscsak itt élnek közöttünk már néhány száz éve. És most itt beilleszkedett romákról szólt a kérdés. Különben is dolgoztam én már többször olyan munkahelyen, ahol cigányok is dolgoztak. Igaz, hogy nem voltak a közvetlen kollégáim, mert én más munkakörben dolgoztam, de a közvetlen kollégáiknak sem volt velük semmi problémája. Én is ismertem őket, és a bőrük színén kívül nem igazán volt különbség fehér bőrű kollégáikhoz képest. Nem is törődött vele senki, hogy ők romák, vagy nem romák.
2023. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Korunk agresszivitásának hatására legszívesebben egyedül élnék - valahol, távol mindentől.
2023. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!