Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az orosz mikor lesz hivatalos...

Az orosz mikor lesz hivatalos nyelv Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én támogatnám. Úgy is sokan tanulták régen.

2023. aug. 20. 06:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%

7.

A magyar nők is szépek, de az ukrán nők 70%a egy eva elfie.

Szőke, kék szemű mosolygós es nincs elhízva.


10.

A mai munkahelyeken magyar szót már nem hallasz 2023ban.

90%ban mindenki külföldi.

Ilyen többlet melett meg nem ők fognak alkalmazkodni.

De am a nőm ukrajnában ukrán nyelvtan tanárnő volt...

És ahogy tanít engem, úgy én is tanítom őt.

Pl felemelem a kanalat és mondom kanál )

Ő meg elismetli majd mondja lozská.

Amit meg én ismétlek vissza.

2023. aug. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Tegyünk fel egy javaslatot erre vonatkozóan Lavrov hűségees kutyájának, aki 1 nap alatt elrendezi, hogy 10.000 nyelvoktatót kapjunk Puttyantótól.
2023. aug. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: te nagyon meghülyültél!

Miért is kéne oroszul beszélni, amikor Európa a mi hazánk?!

Szégyen, hogy ilyen alakok magyarnak vallhatják magukat!

2023. aug. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
19%

#11


"A mai munkahelyeken magyar szót már nem hallasz 2023ban."


Azért ez így nagy hülyeség.



Az átlagos ukrán és orosz nő amúgy ilyen kalácsképű, és de, elég sok husis van köztük 🙂

2023. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
41%
Én Magyarorszagon egyetlen szőke hajú kék szemű menekültet sem láttam, csak sötét bőrűeket. Én gyűlölöm őket, mert elszipkázzák a magyarok életét. Lehet lepontozni, de akkor is így van.
2023. aug. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%

Csoda,hogy ez az ország több mint 1000 éve fennáll.


Baloldali kormány:

NATO csatlakozás 97-ben


Baloldali kormány:

EU csatlakozás 2004-ben


Ez garantálja az orosz aggreszor ellen,a mai napig Magyarország védelmét.


Jobboldali kormány( fidesz)

Augusztus 20.-államalapitás ünnepére


szerb, a török, az azeri, a kirgiz, az üzbég, a türkmén elnök és a katari emír jött el.


0 nyugati vezető látogatott el az államalapítás ünnepére.

2023. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
71%

1-es: 20-30 éve még tényleg nagy oroszutálat volt nálunk. Az elmúlt 13 év fideszes agymosása ezt átformálta. Ez az, amire nem gondoltam volna 20 éve.

A fideszes birkák elhiszik, hogy Oroszo. a földi mennyország, mert putler nem engedi a melegfelvonulást, meg elég hímsoviniszta, orosz soviniszta. Azt hiszik, hogy egy orosz uralom alatt jó dolgunk lenne. Nos, ugyanúgy elnyomnának, mint az átkosban, csak nem lenne komcsi ideológia hozzá, inkább a sovinizmus lenne a trendi.

2023. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

#8: "Legtöbb felirat a magyar mellett oroszul is szerepelt mindenhol, "

Mikor volt ez?

Legfeljebb az olyan táblákon, hogy a vonat WC-t állomáson nem szabad használni. De ott volt németül és franciául is.

"sőt volt ahol magyar nyelvű nem is volt. Pl katonai objektumokban."

Szovjet-laktanyákban biztos. Ahol én szolgáltam ott nem volt orosz felirat, legfeljebb a szovjet gyártámányú technikákon.

2023. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
54%

1. Ez egy provokatív kérdés.

2. A szláv nők szépek, és van bennük valami sajátságos báj. (Ismertem több lengyel nőt, volt orosz munkatársnőm is, aki ide jött férjhez, és jól beszélt magyarul.)

2023. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
26%

Undorító egy nyelv, én utáltam, de muszáj volt tanulni, erre köteleztek.


Az is undorító, ahogy beszélnek, hangosan, erőszakosan. Nem érdekli őket, hogy ez zavar-e valakit a környezetünkben.


Volt egy barátnőm, neki volt egy orosz barátnője. Néha találkoztunk hárman, csajok. Első alkalommal beszélgettünk magyar nyelven. Az orosz nő jól beszélt magyar nyelven, 20 éve már itt él.

És akkor a barátnőm elmondta neki, hogy én tanultam orosz nyelvet általános és középiskolában.

Amikor ezt meghallotta az orosz csaj, azonnal elkezdett oroszul beszélni hozzám. Mondtam, hogy hagyja abba, a negyed részét sem értem. De nem érdekelte, erőszakosan mondta tovább. Erőltette, hogy orosz nyelven beszéljünk.

Na, ekkor már határozottan közöltem, hogy Magyarországon vagyunk, én magyar vagyok és csak magyar nyelven vagyok hajlandó beszélni. Ha ez nem tetszik, lehet haza menni!

Erre megsértődött.

Milyen joggal?

Az orosz nép egy nagyon erőszakos nép. Ráerőltetik a többi népre a nyelvüket, a kultúrájukat, a szokásokat. Ezt utálom.

Nem egyszer beszéltem a főzésről, elkezdtem mondani, hogy valamilyen ételt hogy készítek (akkor nálam ettek és ízlett nekik), de soha nem tudtam elmondani végig az étel elkészítését. Mindig a szavamba vágtak és lekezelően mondták, hogy náluk Oroszországban márpedig azt nem így csinálják, hanem másképpen, sokkal jobban...

Hát ezért nem szeretem őket. Mert el vannak szállva maguktól.

2023. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!