Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van egy olyan feltételezésem,...

Van egy olyan feltételezésem, hogy ebben a kategóriában minden 2. válaszoló valamelyik párt tagja. Igazam lehet?

Figyelt kérdés
Van kb 100.000 párttag az országban. És 9 millió ember. 100-ból 1 ember párttag. És éppen ezek az emberek írogatnak ide.

2023. aug. 20. 08:24
A kérdező szavazást indított:
Igazad lehet, kérdező.
Az ki van zárva.
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Hogy minden 2. az lenne abban nem lennék biztos, DE! Néhányuk biztos hogy az, és van köztük narancs-komcsi is szép számmal. (Tipp)
2023. aug. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szinte biztos vagyok benne, hogy legalább 80%-uk nem tagja pártnak.
2023. aug. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én többször is leírtam már, hogy voltam MMM aktivista. Párttag nem voltam sosem, most sem vagyok.
2023. aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háromféle gyakoris van, az Orbánhívő, az ellenzéki és a semleges. Ez utóbbi kettőt az Orbánhívők nem képesek megkülönböztetni, nekik mindenki aki nem Orbánhívő az Sorosbérenc libsi. Pedig semlegesből több van mint ellenzékiből, mivel erre az ellenzékre jóérzésű ember nem szavaz, ahogy Orbánékra sem. Ebből is látszik, hogy a fidesz csak a választási körzetek nekik legjobban kedvező módon történő egyébként közigazgatásilag teljesen ésszerűtlen átalakításával és a határon túliak szavazati jogának megadásával képesek folyton kétharmaddal nyerni.
2023. aug. 22. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!