Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek mit gondoltok...

Fideszesek mit gondoltok arról, hogy európa leggazdagabb és legboldogabb országában baloldali kormányzás van?

Figyelt kérdés

Dániáról beszélek, ahol szoclialista a vezetés, ennek ellenére úgy néznek a dánok a németekre mint a németek a magyarokra.

Nem gondoljátok, hogy nem az agymenésetekkel van baj, hogy "baloldal", hanem az emberekkel? Ha a "baloldal" ilyen gonosz akkor miért tudják vele mások megteremteni az eu leggazdagabb és legboldogabb társadalmát?


2023. aug. 22. 22:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Hogy nem ezen múlik. Amúgy a dán baloldal kb olyan mint a Fidesz.


[link]

2023. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem túl nagy hangsúlyt fektetünk mi itthon erre a baloldalra/jobboldalra. Nem ettől lesz jó vagy rossz senki teljesítménye. Engem nem érdekel, hogy ki milyen oldalinak vallja magát, hanem az érdekel, hogy mik a konkrét tervei és mennyire becsületes.
2023. aug. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy a fidernyákok eljutnak addig a gondolatig, hogy a fidesz jobb mint dánia és mivel van tőlünk rosszabb ország is így minden oké. Tehát nem tudom, európában bulgáriával versenyzünk az utolsó helyért, világ viszonylatban meg talán jobban élünk mint mondjuk egy ugandai. Ez a haladás igaz?
2023. aug. 23. 00:41
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy Norvégia gazdagabb.

Egyébként ez az a szintű kérdés, mintha a liberálisoktól megkérdeznék, hogy mit gondolnak arról, hogy Európa leggazdagabb és legboldogabb országában monarchia van...? :))

2023. aug. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!