Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Pálffy István ügy most...

Ez a Pálffy István ügy most komoly?

Figyelt kérdés
Egy elszólás miatt rúgták ki? Tuti nem úgy gondolta ahogy elhangzott az a mondat, ez nyilvánvaló, erre rögtön ki kell rúgni? Ez a reakció nem a HírTV színvonalát minősíti?

2023. aug. 23. 06:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

“ Egy elszólás miatt rúgták ki? Tuti nem úgy gondolta ahogy elhangzott az a mondat, ez nyilvánvaló, erre rögtön ki kell rúgni?”



Milyen elszólás ? A fidezes komcsik kevesebbért is ütötték a vasat, sőt ők ki is forgatták úgy hogy közben hazudtak, hazudnak reggel, délben, délután, este, de még éjjel is, sőt ünnepnapokon is,

2023. aug. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%

1, Ez egy "jó" ürügy lehetett nekik erre;

2, Valahogy nem szeretik ezen TV-sek, ha valaki nem a központi utasítás szerinti véleményt közöl.

Minden esetre szerintem jobban is járt így.

2023. aug. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Kroms ***** válasza:
93%
Tisztán, érthetően, többször egymás után megismételve mondta, amit mondott, tehát szó sem volt elszólásról.
2023. aug. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
50%

Ha komolyan vesszük a szólásszabadságot, azt hogy értelmes felnőtt embereknek lehet saját megalapozott véleménye a dolgokról, és nem kötelező vallási dogmákat kell előadnia, akkor ELKÉPESZTŐ hogy kirugják.


Tegyük fel oda tesznek valakit a helyére, hát annak ezek után milyen hitele lesz, amikor mint riporter, tényfeltáró riportokat kéne késziteni, de közben bármikor kirughatják egy rossz mondatért.

Szerintem tiszteséges ember ezek után nem vállal munkát a hírtévénél, aki ezek után óda kerül, az olyan is lesz.

2023. aug. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
64%
Normális világban mindenhonnan kirúgnák azt, aki kiáll a pedofília mellett.
2023. aug. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
11%
Mért? A pedókkal semmi gond nincs, elég a buzulást tiltani.
2023. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Salx Narval ***** válasza:
98%
Ez biztos, hogy nem elszólás volt hiszen MZP kétszer is visszakérdezett, gondolom ő sem akarta elhinni elsőre amit hallott. Nem ítélem el a HirTv amiért azonnal menesztették és remélem nincs az országban olyan Tv csatorna aki ezt a nézetet felvállalná. Más részről: Nyilván Pálffy magyarázkodni fog és szerintem sem vélekedik így de egy közszereplő nyilvánosan nem tehet ilyen kijelentéseket még akkor sem ha úgy véli ezzel zavarba hozhatja a műsoralanyának személyét. MZP mint láthattuk nemegyszer képes belemenni a hülyeségbe és baromságokat mondani de most szerencsére észnél volt és helyesen reagált.
2023. aug. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
66%

Igen, sajnos full komoly. A Fidesz nem adhat olyan támadási felületet az lmbtq-soknak, hogy valaha is szigorítanák a gyermekvédelmi törvényt, erre azt kiabálják nekik, hogy a pedofilokkal türelmesen kell bánni.


Ez ugyan egy mondat volt, de olyan brutális tartalommal bírt, hogy ezért még Orbánt is kitennék

2023. aug. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
27%
Én már a kirúgás előtt megmondtam, hogy én kirúgnám, az egyetlen helyes döntést hozták meg.
2023. aug. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ezért rúgták ki. Hanem azért is, mert tök hülye volt. MZP porig alázta őt is, meg a fideszt.
2023. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!