Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon is eljön az az...

Magyarországon is eljön az az idő, ami most Oroszországban, hogy hetente kiesik az ablakból egy hatalommal kritikus ember?

Figyelt kérdés
Oroszországban természetes, hogy aki beszól Putyinnak, vagy ellene cselekszik az kiesik egy ablakból, kap egy kis novicsokot vagy mint most Prigozsin esetében lezuhan a gépe. Mivel nálunk is az oroszokéhoz hasonló oligarcha és autokrata rendszer van kiépülőben ezért jogos a felvetés, hogy vajon nálunk is szokássá fog válni az ilyesfajta leszámolás?

2023. aug. 24. 01:54
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
17%
20. A gyerekeim attól még szépen kussban mennek a templomba minden vasárnap.
2023. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
56%
21. Ő is így kezdte. Ma pedig minden este 6-kor kötelező rózsafűzér imát ír elő a szüleinek, még a telefont is leteszik, amikopr kezdődik.
2023. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként, én nem szerettem volna "kussban" templomba járni.
2023. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

24-es miért is jó az ha valaki vallásos? A vallások mindig is a legnagyobb kárt okozták az emberiségnek és a butaságra és primitívségre alapoztak. Minden vallás terjesztése véres háborúkba és népírtásokba torkolottak, nem kivétel ez alól a kereszténység sem, amely az egyik legnagyobb népirtást hajtotta végre a földön. A katolikus egyház közben a világ legnagyobb vagyonát gyűjtötte össze. Vagy nézhetjük most a Hitgyülit is, ami szintén csak az anyagi javak minél nagyobb összeharácsolásáról szól álszenteskedésbe burkolva. A muzulmánok pedig robbangatnak, gyilkolásznak a világ minden pontján a vallási fanatizmusuknak köszönhetően. Igen, a vallás káros és akinek csöpp esze van az kerüli. Ettől még hihetsz felőlem amiben akarsz, de kijelenteni azt, hogy a vallás jó, nettó primitívség. Az meg, hogy csakis az a vallás jó amiben te hiszel még agresszivitás is.


A fidesz, ami korábban egy libsi párt volt közben nagyot röhög rajtatok mert szépen lekenyerezte az egyházakat, hogy terjesszék nektek a párt propagandát, ad nektek stadionokat ahol kiörjönghetitek magatokat az üres lelátókon a sz@r magar focit nézve és nézhetitek az m1-en a libsigyalázást LMBTQ-zász meg a hanyatló nyugatozást, amiker Rogánék kidolgoztak számotokra. Közben meg szépen lerabolják az országot és egy keleti autokrata rendszert hoznak létre. Mindeközben az ország eszesebb rétege valahogy nem Oroszországba vagy Azerbajdzsánba költözik, hanem a hanyatló nyugatra ahol 10x magasabb életszínvonalon agymosás nélkül élhet. Ti meg még most is simán elhiszitek, hogy Magyarország előre megy nem hátra.

2023. aug. 24. 14:09
 25/34 anonim ***** válasza:
44%
Vallás és egyház két különböző dolog. Nem a vallás okozta a károkat, hanem inkább az egyház, ami már politika. Szerintem a vallások mondanivalója egy-és-ugyanaz.
2023. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
20%
24. Akkor hogy lehet, hogy az én gyerekeim továbbra is szépen kussban mennek a templomba minden vasárnap?:)
2023. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
71%

24: "ahol...agymosás nélkül élhet"

Ebben nem vagyok teljesen biztos, csak az indirektebb formában történik. Lásd Erch Fromm szociálpszichplógus Menekülés a szabadság elől című könyvét.

2023. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
79%
27/ Ha már előkerült Erich Fromm, akkor a Pszichoanalízis és vallás című munkáját is ajánlanám.
2023. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
84%
#28: Szívemből szóltál. Tanítani kellene.
2023. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
71%

#26: "Akkor hogy lehet, hogy az én gyerekeim továbbra is szépen kussban mennek a templomba minden vasárnap? :)"


Esetleg kényszeríted őket :)

2023. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!