Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gáz, hogy Gulyás Gergely...

Nem gáz, hogy Gulyás Gergely kis híján nevetőgörcsöt kapott Prigozsin halála kapcsán a kormányinfón?

Figyelt kérdés

Még Putyin is részvétet kívánt a családjának…


[link]



2023. aug. 25. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem gáz szerintem...legalább is én szerintem, én nem háborodok fel ezen.


Prigozsin egy tömeggyilkos és nem csak Ukrajnában, hanem Szíriában és Afrikában is "dolgozott" rendesen. Tőlem bárki úgy röhöghet rajta, ahogy csak akar, engem nem háborít fel.

2023. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Kár, hogy Orbán és Gulyás és a magyar kormány jelentős része nem kísérte utolsó útján Prigozsint. Akkor még pezsgőt is durrantanék.
2023. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
#2. Várjál Béla! A te szöveged még nem a háborús bűnös Prigozsin, hanem a hős Prigozsin meg sem áll Moszkváig. Addig ezt hajtod, míg más ukáz nem jön, világos? Ezért a kommentedért pedig nem járt egy fillér sem, remélem jó lecke volt!
2023. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk elég érdekes dolog volt ez az egész.


1. Prigozsin Putyin áldásával vagy felszólítására a Wagnerrel Szíriában és sok más országban gyilkolászott, ami nagyban hozzájárult a menekültáradathoz.

2. A menekültáradatból migránsválságot csinált Orbán, és erre építette fel a kampányát, aminek a hatalmát is nagyban köszönhette (Tehát Putyinnak és Prigozsinnak lehet hálás)

3. Putyinnal mélyíti a szövetséget, az eredeti szövetségeseit (NATO, EU) elárulja, Putyint támogatja.


Ennyire migránsellenes. Ő az, akinek a legjobban kellenek a migránsok, ill. bárki, aki ellen gyűlöletháborút lehet indítani - lehetőleg a kereszténység nevében persze.

2023. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%

Tehát ha Gulyás "kiröhögi", akkor már hirtelen Prigo egy szegény szerencsétlen halott ember csak.

Na ilyen a liberális tudathasadásos állapot, hogy nem tudják ilyenkor melyik kézbe harapjanak.

2023. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Inkább az újságírókon röhögött, hogy ezen rugóznak, mikor nyilván erről nem kell, hogy álláspontja legyen a kormánynak, nincs is.
2023. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Ki sajnálja Prigozsint?! Szerintem az ukránok is kifejezetten örülnek a halálának. A legkegyetlenebbek közé tartozott a Wagner és Prigozsin. Prigozsinnak az fájt, hogy alkalmatlan emberek vezetik a háborút, és ezért kritizált, lázadozott. Hogy mennyi esélye lett volna megdönteni Putyin hatalmát, azon lehet agyalni, de tény, hogy Prigozsin a Putyin Simicskája. Őt se sajnálom.
2023. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!