Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal miért sokkal...

A baloldal miért sokkal rasszistább, mint a jobboldal?

Figyelt kérdés
Nem a szélsőjobbról beszélek, hanem a sima jobboldalról. Mindkét oldal rasszista, de a baloldal különösen.

2023. aug. 27. 17:01
1 2
 11/18 DK-s ***** válasza:
79%

#9-nek (kérdezőnek):


Ez így nem igaz, rosszindulatú általánosítás.


Én tisztában vagyok a cigány etnikum viselkedési jellemzőivel, így sejtem hogy mikor-mire számíthatok. Köztük nőttem fel, és éltem is egy darabig.


EZEKET a cigányokat utálom. De egy cigányt sem kezelek előítélettel, mert tudom hogy nagyon sok '"normális" van közöttük is.


De azt is tudom, hogy a nagyobbik részénél mire számíthatok. Ennyi.

2023. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 DK-s ***** válasza:
67%

Ismét #9-nek:


Amiket én tényként tudok róluk, arra bárki laikus azonnal rásüti hogy rasszizmus. Holott nem az.

2023. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%
Körülbelül, csak a bal oldalt megkeverték, mert mondták nekik, hogy most a pártnézet miatt szeretni kell a kisebbséget ezt nem tudják még feldolgozni, mert törést okoz bennük.
2023. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Kevés rasszistább dolgot tudok elképzelni, mint hogy bűnözőket mentünk fel az etnikumuk miatt és a magyarokat hibáztatjuk, amiért "kiprovokálták" az esetet.
2023. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
70%

Fidesz populista illiberális jobb és baloldali politikát is folytat.

Legszegényebbeknek közmunka és a leggazdagabbaknak NER milliárdosok kedvez. Polgári középosztály kihalhat...


Rasszista nem lehet a Fidesz, mert az most nem trendi.


Fidesz helyette a legkirekesztőbb párt:

Utálja a migránsokat közben behoz 10ezer szám vendégmunkásokat.

Utálja az ukránokat egy gyilkos agresszor Putyint éltet helyette.

Utálja a melegeket gender kérdést de közben 100 milliókért propagandázza.

Utálja Brüsszelt kampányol ellenük úgy hogy közben a pénzük kéne neki.

Utálja libsiket közben megtagadva a gyökereit múltját mindenét Orbán.

2023. aug. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
10%
Magyarországon a Mi Hazánk az egyetlen nem rasszista párt. Az összes többi fajelméletet alkalmaz, amiben a magyarok a rangsor legalja környékén vannak.
2023. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
44%
A kutyapárt az a párt, ami jelenleg centrista. Ők azok, akik ügyek mentén politizálnak és nem pedig ideologizálnak. [link]
2023. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
24%

#5: "Momentum centrista? Év vicce... MZP és a Jobbik is már régóta nem képviselnek jobboldali értékeket, nincs is ilyen programjuk már."

De igen, csak a ti fejetekben kialakult egy kép a jobboldalról és ami ebbe nem illeszkedik, az szerintetek baloldali.

2023. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!