Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a célja a Fidesznek az...

Mi a célja a Fidesznek az ország ellehetetlenítésével?

Figyelt kérdés
A vak is látja már, hogy mekkora gazdasági gondokkal küszködik Magyarország. Egy időben azt gondoltam, hogy az USA-hoz hasonlóan itt is azt szeretnék bevezetni, hogy az ember a kormánytól, a bankoktól függjön, senkinek ne legyen tartaléka, mindenki hitelből éljen. Most már azt gondolom, hogy nem lepődnék meg, ha államcsődöt jelentenénk rövid határidőn belül. Mindenki utál minket, mindenkinek ellen megyünk, mindenkinél mindent jobban tudunk, mégis a béka feneke alatt van az ország. Mi lesz ennek a vége? Mire volt jó ez az egész?
2023. aug. 28. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Hogy visszacsúsztathassák az országot Oroszország érdekszférájába.
2023. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Őket is és a gyurcsány-maffiát is azért tartják a gazdáik, hogy megtartsák rabszolgának, és közben kiirtsák a magyar nemzetet.
2023. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Álmodjatok csak tovább.
2023. aug. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Saját maguknak pénzt szedni. Az ország 70%-a fidesz kézben van


- Média

- Olaj/üzemanyag

- Kaszinók

- Dohány boltok

- Építőipar

- Kommunikáció

- Vendéglátás

- Balaton

- Egyház

2023. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Semmi sincs ellehetetlenítve. Vannak béna pártok, meg emberek, nekik nehezebb, ennyi.
2023. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Ez úgy történt hogy Orbán EU pénzből felépítette a kis maffiaállamát, azt hitte hogy ezt majd a végtelenségig tudja majd csinálni.


Merkel megbukott, Scholz már nem védi meg Orbánt, kapálózás van. Nincsen szövetséges.


Szerintem a legjobb döntés az lenne ha Orbán lemondana és átadná valaki másnak a stafétát a fideszen belül.


Önző dolog a részéről hogy a hatalommániáját az országgal fizettetik meg

2023. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
6# A fidesz hívők szeretnek fizetni.
2023. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Nem másokra kell mutogatni, hogy rohannak. Neked kell példát mutatnod és megállnod!
2023. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én értem, hogy mindent saját kézbe akar, de ha megbukik az állam, akkor semmire nem fog menni azzal a temérdek pénzzel, amit eltett magának. Tényleg az lehet a háttérben, hogy nem tudta mikor kell leállni.

Szerintetek lesz valaha kormányváltás? Már annyira beférkőzték magukat mindenhova, hogy csalás árán is, de megtartják a hatalmat.

2023. aug. 28. 18:50
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
9. Szerintem nekik már rég ki vannak építve a menekülőutak. Gondolom nem véletlenek ezek az új nagy barátságok. Mind olyan ország, ahova leléphetnek, ha itt nagy lesz majd a baj.
2023. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!