Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A melegek miért nem tudják...

A melegek miért nem tudják elfogadni, hogy néha szívatják őket kicsit?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy az ember egy olyan lény, aki közösségben mindig hierarchiát épít fel, ezt már a kisgyermekek is tudják, a tinédzsereknél meg egyértelműen megvannak az osztályban a menők és azok, akiket szívatnak. Ez benne van az emberi viselkedésben és nem csak a melegekkel csinálják, sok gazdag gúnyolódik a szegényekkel, sportos a kövérekkel és a társkeresésben sikertelen embereket is nagyon sokan lenézik a hátuk mögött, nem hiába van annyi film, ami az érettebb kori szüzességből csinál viccet. Ugyanúgy gyakorlatilag nevetség tárgyává teszik a megcsalást vagy a potencia problémákat is, pedig az illetőnek lehet nem annyira vicces. Ezzel nem lehet mit csinálni, mert ilyen az emberi természet, a túlzott érzékenység nem oldja meg.

2023. aug. 29. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
89%
Nekem tök ok, ha cserébe néha nem fizetek mondjuk adót.
2023. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
89%
Napi homofób kérdés a kocsmás idiótától 76482. felvonás.
2023. aug. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehetsz bunkó barom következmények nélkül? Te szegény. Ez a lipsi elnyomás már minden határon túlmegy.
2023. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet mindenki olyan laza és megértő mint mondjuk a keresztények vagy a férfiak. Azokat ugye lehet szivatni a identitásuk miatt naphosszat és sose hallod hogy panaszkodnának, szóval ha valakit akarsz szivatni akkor azok legyenek ők. A sértődés elkerülése végett, ugye...
2023. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
100%
Ha te elfogadod hogy cserébe néha én is jól megszívatlak, felőlem oké.
2023. aug. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
90%

"Ezzel nem lehet mit csinálni, mert ilyen az emberi természet"


Amikor a teljes családod és minden haverod tanulatlan bugris vidéki paraszt, és azt hiszed, hogy akkor biztos mindenki más is ilyen. :))

2023. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mindennel lehet és kell is viccelni. Amíg az tényleg vicc addig nincs is ezzel baj, a baj azzal kezdődik amikor valaki annyira buta (mint Te is kérdező), hogy nem tudja mi a különbség a humor és a másik (verbális) bántalmazása között és ha véletlenül rajta viccelődnek akkor Ő az első aki vérig sértődik és szalad sírni anyucihoz.
2023. aug. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kérdésbe bújtatott állítás, mindenféle indoklás nélkül.


Vannak baráti körök ahol bizonyos helyzetben a "szívatás" belefér, nekem voltak meleg haverjaim, kollégáim, és minden további nélkül lehetett a melegségükön viccelődni. Szóval szerintem a kérdésnek álcázott állításod egyszerűen hamis.

2023. aug. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
100%
Ért értelmes ember nem szórakozik azon, hogy másokat aláz. Aki igen, az alkalmatlan a társadalomban folytatott életre.
2023. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
94%
Te el tudnád fogadni, hogy a melegek néha szivatják kicsit a biszexeket és a heterókat?
2023. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!