Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Láttátok Orbán Viktor interjúját?

Láttátok Orbán Viktor interjúját?

Figyelt kérdés
Tucker Carlson Orbán Viktorral készített interjút, amely megtekinthető magyar feliratos formában is, ha valaki nem tudna angolul. Mit gondoltok az interjúban elhangzottakkal? Például valóban jobb volt Donald Trump?

2023. aug. 30. 11:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#1 [link]
2023. aug. 30. 17:24
 12/16 anonim ***** válasza:

Ezt néztem egy négy hónapja: https://www.youtube.com/watch?v=s01ZL5TnBNY&t=3s


De megmondom őszintén, nem maradt meg bennem sok. Például olyat mond az Orbán, hogy mindenhova egyedül mer menni, biztonsági személyzet nélkül, de tudjuk, hogy ez nem igaz.

A kommentelők dícsérik, odaírtam, hogy nékzzük meg most mivan, hogy orosz-szimpatizánsok lettünk!

Szíjjártóval is volt interjú, az meg azt mondta, hogy Magyarország sikerer. Ez se igaz.

2023. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mik azok a kommentek?!XDXD
2023. aug. 30. 19:20
 14/16 A kérdező kommentje:
Lehet a magyarokkal van probléma, ha ilyen sokan dicsérik. Valóban hazaárulók lehetünk?:(
2023. aug. 30. 19:59
 15/16 anonim ***** válasza:
Szomszéd kertje mindig zöldebb szerintem. Jöhet ide az a sok kommentelő lakni, ha annyira tetszik nekik.
2023. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ja. Az angol tudása majdnem a németet hajazza🤣🤣🤣🤣


Milyen jogon ugat bele az USA belpolitikájába?

"Több tiszteletet az amerikaiaknak".


Az nem látszik zavarni, hogy Magyarország teljesen csődbe megy.

Talán otthon kellene végre valami hasznosat csinálni.

2023. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!