Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Létezik még az ellenzéki...

Létezik még az ellenzéki összefogás?

Figyelt kérdés

"Gyöngyösi megerősítette: a Jobbik szakít az ellenzéki összefogással"

Nekem ebben az a megdöbbentő, hogy létezik még az összefogás.


Nem kellene felszántani és besózni ezt a csipetcsapatot végre?

Csak kárt okoznak az ellenzéki oldalnak.


2023. aug. 30. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, több szereplő is elmondta, hogy ez az előző választásokra kötött többszereplős szerződés volt az akkori ellenzéki pártok aláirásával, ami a választások éjszakáján gyakorlatilag megszűnt létezni.
2023. aug. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Sosem létezett. Ez után sem fog.

Tessék pártként önállóan többséget szerezni a választáson, aztán lehet kompromisszum árán másik pártot bevonni a kormányzásba.

2023. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt inkább úgy kell értelmezni, hogy az önkormányzati választásokon nem tervez nagy együttműködést és az EP-választáson sem akar közös listát (bár csodálkoztam volna, ha akartak volna).
2023. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mint fogalom létezik persze, de mint megvalósulás hát azt nem hiszem...
2023. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Nem, de jöhetne egy újabb, popcorn, sör bekeszitve, bár én most a 2024-es főpolgármester választásra vagyok inkább kíváncsi.
2023. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%
A következő választásra úgyis megint össze fognak állni, hogy az olyan törpepártok, mint az MSZP, Jobbik, LMP, Együtt-PM bejuthassanak a parlamentbe.
2023. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Az lmp t egyertelműen megvette a fidesz.

A jobbik ha nem akar az ösdsefogasban reszt venni gyakotlatilag vegük.

Mzp új pártja varhatóan elviszi a dk szavazók 40%át...így azon fog múlni a dolog hogy mzp megbocsájtja e gyurcsánynak hogy a 22es kampány alatt kiállt mögüle, a választás napján pedig hatbaszúrta.

2023. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!