Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jövő évben a legizgalmasabb...

Jövő évben a legizgalmasabb belpolitikai történés a győri polgármesteri választás lesz?

Figyelt kérdés
Borkai bejelentette hogy újra indul, a jelenlegi polgármestert pedig mindenki utálja, még a fideszesek is. Az ellenzék kifejezetten gyenge a városban, érdemi független jelölt pedig nincs.
2023. aug. 31. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Zsolt Borkai megnyeri, meg is kell neki.
2023. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

A Fidesz elég erős itt.

Ha egy páviánt indítanának polg.jelöltnek, az is megnyerné.

2023. aug. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Ha egy páviánt indítanának polg.jelöltnek, az is megnyerné."


Egy pávián simán. De nem a Dézsi, ő mindent megtett és megtesz hogy utálják az emberek.

2023. aug. 31. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Borkai lehet,hogy egy k_rvapecér, de polgármesternek jobb, mint Dézsi.
2023. aug. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem, legyünk ennél objektívebbek!


Dézsi egy megosztó ember.


Akarnok, nem tűr ellenvéleményt, ezért sokan utálják. Lefeküdt a kormánynak akkumulátor-ügyben (igen, Győrszentiván mellett épülni fog egy akkugyár nálunk is), valamint bezáratott két óvodát, ebből egyiknél konkrétan tudom, hogy sok jelentkező lett volna oda, tehát ez nyilván telekumbuldához kellett (kertvárosi övezetben van).

De ezzel nem lóg ki az átlag magyar polgármesterek közül. Pl. ő nem veri karóval az őt kritizáló embereket, mint valamelyik szabolcsi falu jegyzőnője. Meg nem is épít stadiont és kisvasutat magának. Lomb nélküli lombkorona-sétányt sem. Tehát nagyobb botrányok, visszaélések nincsenek körülötte.


Az A8-as autó bérlése kapcsán pl. lehet támadni, hogy miért bérelnek ekkorát és ennyiért neki, de lehet pozitívumként említeni, hogy azonnal visszaadta az autót és arra hivatkozott, hogy nem tudta, mennyiért bérlik. Ezt persze én sem hiszem el, de mondjuk meg őszintén: 100 polgármesterből 90, és 100 fideszes polgármesterből 99 simán megtartotta volna. Szóval én méltányolom, hogy nála az urizálásnak igenis van határa és ez egyre ritkább a mai közéletben.


Ugyanakkor egy problémaérzékeny polgármester. Hiperaktív alkat és erősen tartja a kapcsolatot a lakossággal. Érdekli a lakosság véleménye és reagál rájuk. Egyrészt FB-oldalán is, másrészt pl. éjjel bejárja az utcákat, hogy a közvilágítás helyzetét megszemlélje és akivel ott találkozik, meghallgatja a véleményüket. Ezeket pl. én nagyon pozitívnak tartom.


Ehhez képest Borkai nagy ívben tojt a lakosságra. A hozzá közeli vállalkozók szinte kibérelték a belvárost, más oda be nem juthatott. Ő meg Rákosfalvy ügyvéd úrral együtt dőzsölt és orgiázott.


Nem mondom, hogy Dézsire szavaznék, de Borkaira biztos nem. Ha kettőjük közül lehetne választani, inkább maradjon Dézsi, minthogy visszajöjjön Borkai.

Egyébként ellenzéki vagyok, és ha Pollreisz Balázs elindul, szívesen szavaznék rá.

2023. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Állatira utálom a fideszt, és biztos vagyok benne, hogy Dézsi is egy alkalmatlan alak, de simán szavaznék rá. Ugyanis nagyon szereti a zenét, olyan előadókat hívott meg a városába, akik nélküle sosem jöttek volna Magyarországra. Szóval az ő szórakozása olyan, hogy az másoknak is szórakozást nyújt. A drogos orgia viszont csak azoknak akik részt vesznek rajta.
2023. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!