Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán hátországa annyi lépésse...

Orbán hátországa annyi lépéssel előttünk jár a média és a hatalmi szervek által a közvélemény befolyásolásában, hogy észre sem vesszük és szépen belesétál a sajtó, az ellenzék és a nép ebbe a csapdába?

Figyelt kérdés

A migránsok elleni harc, a rezsiharc, az LMBTQ elleni harc, mind része ennek. Még az ellenzék felháborodását is előre kiszámíthatja!


Simicska ügy

KGBéla orosz kém ügye

Nemzeti Arcvonal orosz kiképzők ügye

Schadl-Volner ügy

Pesty László ügye -

mind megrendezett időzített ügyek amiket hatalmi szervekkel együtt indítva a Fidesznek árthattak, de valójában az érdekeit szolgálják, szolgálták, vagy szolgálhatják. De legalábbis veszteségét minimalizálhatják.


Durva hogy még ezt sem látják át újságírók és ellenzéki politikusok.

Nyilván Fidesz oldalt megvan arra a módszer hogyan állítsák át az ellenzéki politikusokat, vagy hogyan szervezzenek be Fidesz oldaliakat ellenzékbe.


Szóvak.hogy a milliós keménymagon túl nagyon sokan a Fidesz hasznos hülyéi vagyunk azon túl hogy tudunk róla vagy sem.



2023. szept. 1. 03:17
 1/7 qkker1 ***** válasza:
100%
Qrva jó a propaganda-gépezete.
2023. szept. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Én inkább úgy fogalmaznék, hogy, ami régen a fekete autó volt, az ma Deák Dani -csak nyilván szofisztikáltabb kivitelben-, de funkcionalitásban kb ugyanaz.
2023. szept. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

A valóság még ezzel szemben az, hogy végre van annyi jobboldali média még jobbos influenszer, mint ballibes, mert mostanra a jobboldaliak is felfejlődtek végre.

Nektek még fáj, hogy jók.

2023. szept. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

3 nekem leginkább az fáj, hogy én fizetem a ti vesztett sajtópereiteket is.

Számomra ez a valóság.

2023. szept. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

3: legyenek jók, de ne közpénz milliárdokból, az a baj, hogy mindannyian fizetjük az agymosásukat, az ellenzékiek is


Egyébként nem jók, csak minden csövön ők folynak, az ellenvélemény el sem jut sok emberhez, akik nem tájékozódnak aktívan.

2023. szept. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez sokkal több propagandánál, persze az is fontos része. És még a fidesz nyilvánosságon belüli kamarilla politika.

Pl. tökéletes időzítéssel a nyilvánosságra hozatalra, forgatókönyvek a kockázat minimalizálásra, előre kimunkálva lemodellezve a válaszlépéseket, válaszmondatokat, dezinformációs útvonalak: terjeszteni többféle verziót hogy ne lehessen látni mit történt valójában, elterelés: más eltemetett ügyek szárazon tartása, hogy bármikor bedobható legyen a sajtóba, a cikis ügy figyelem elterelésére.


Olyan jól szervezett valaminek gondoljátok el mint az Őszödi beszéd kiszivárogtatása.


De legtöbb ember nem lát át ezeken, csak az eredményét látja hogy megint jól jött ki belőle a Fidesz. Hát ilyesmikért.

2023. szept. 1. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az öszödi beszéd kiszivárogtatása nem volt jól.megszervezve, az teljesen ad-hoc módon ment.


Szerintem a felsoroltak sem voltak kimunkálva.


Simicska régimódi "foundraiser" volt, akinek nem tetszett az új orbáni irány > belebukott.


KGBéla ügye a választások után jött, pedig a választások előtt szólt volna nagyot.


A Nemzeti Arcvonalas ügyről az ország 98%-a nem is tud.


A Völner-Schadl is ügybe véletlenül futottak bele egy másik ügy kapcsán. Ezt viszont ügyesen menedzselik az tény.


Pesty...senki nem veszi észre, hogy ez Canossa-járás? Bebaszcsizva hülyeséget beszélt, kiverte a biztosítékot és most vezekel: még nagyobb baromságokkal hitelteleníti el saját magát, hogy elmossa az ügyet.


Azzal egyetértek, hogy a Fidesz gépezete másfél lépéssel előrébb jár minden narratívában és nagyok sok ügy az tényleg egy jó időzítésű kreálmány aminek politikai célja van, de szerintem a felsorolt 5 ügy pont nem ilyen.

2023. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!