Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hiába van igazunk, ha nem...

Hiába van igazunk, ha nem tudjuk, a fél ország miért a Fidesz valóságát tartja igaznak?

Figyelt kérdés
Mi az oka, hogy a fél ország a Fidesz valóságát tartja igaznak? Hát így hiába van igazunk [link]
2023. szept. 1. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Propaganda, súlyos ezermilliárdok mennek el rá.
2023. szept. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Kár, hogy a cikkből nem derül ki, hogy kinek és miben van igaza, és kinek nincs.
2023. szept. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Az egyes le is írta a lényeget. Mikor volt a covid legdurvább időszaka idehaza, akkor nézegettem statisztikákat. Összesen volt itthon kevesebb mint 50 ezer haláleset a járvány ideje alatt. A magyarok rák halálozási statisztikája éves szinten majdnem ennyi. Ha minden nap dőlne az ezzel kapcsolatos információ felénk az összes létező felületen akkor néhány hét múlva már ezzel lenne elfoglalva mindenki. Így, hogy évente néhányszor látok egy egy cikket vagy a környezetemben hallok néhány esetet, nem tudatosul ugyanúgy, mint a covid ráta, mert azt minden nap 50x hallottam. Pedig nagyjából hasonlóak a számadatok. Ezzel senkinek az érzékenységét nem szeretném sérteni. Egyszerű tények, minél többet halljuk, annál inkább hatása lesz ránk. Teljesen mindegy, hogy milyen téma, ha bekerül a köztudatba, mindaddig amíg ott tartják, az emberek életét eluralja. Kinek kinek tájékozottsága szerint.
2023. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem a fél ország, csak 3 millió a 9-ből.
2023. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Megláttam Farkasházi képét és ezzel be is fejeztem a cikk tanulmányozását.
2023. szept. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

5: dettó.


Ferdítheti a valóságot a Fidesz. A nyomába sem ér annak a kilátástalan korszaknak, amit ők csináltak a szoci haverjaival.

2023. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
Talán még sincs igazatok ezek szerint?
2023. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Az ok kettős. Egyfelől az ismeretek képesek csak láttatni de főleg megértetni az igazságot. Másfelől ilyen az agy működése, asszociatív, elsőre elhisz, és csak nagyon kevesek ellenőrzik, az állítás igaz-e.

Emiatt kell szétverni az oktatást, uralni médiát és félelemben tartani az embereket.

2023. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!