Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak olyanok, akik újabban...

Vannak olyanok, akik újabban azon gondolkodnak, hogy a fideszre szavazzanak?

Figyelt kérdés

Személy szerint én sosem voltam a fidesz szimpatizánsa.


De az elmúlt egy-két év óta elkezdtem liberális médiumokat olvasni napi szinten. A hírekről kizárólag a HVG, partizán, Dave világa, 24.hu, 444 stb oldalakról tájékozódok, illetve ezek kommentszekciójából. Illetve az utóbbi időben napi szinten olvasom a gyakorikerdesek politika topicát is.

Minnél több liberálissal találkozom annál szinpatikusabb kezdett lenni a fidesz. A legtöbb kérdésben csak 99%-ban értettem egyet a liberálisokkal. Így állandóan lefideszbérenceztek, moszkovita, fidesztálib, orbánszopó, putyinista, fasiszta neonácinak vagyok hivatalosan elkönyvelve. Régebben fideszes körökben sosem gyalázkodtak ennyire ellem amikor csak 99%-ban értettem egyet velük. Még amikor csak 50%-ban értek egyet egy átlag fideszessek, akkor is sokkal kevesebb anyázást kapok tőle mint amikor egy liberálissal csak 99%-ban értek egyet. A folyamatos gyűlölködésen kívül mást nemigen kaptam tőlük. Szerintem Sztálinnal több mindenben lehetett nem egyetérteni mint velük. Tiszta szerencse, hogy semmi hatalom nincs ezek az emberek kezébe.


Így rá kellett, hogy jöjjek, hogy nem számít kire, de akit épp a legjobban utálnak ezek a fanatikus szekta hívek, én arra fogok szavazni. Fogalmam sincs mi ez az Orbán, eszik-e vagy isszák. De ha ezek a vérgyűlölködő fanatikus liberálisok ennyire utálják, akkor olyan rossz ember nem lehet. Én támogatom!



2023. szept. 3. 09:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
57%

Liberális? Összesen, ha van Magyarországon 2-3 liberális, akkor sokat mondok.

Egyébként te beszéltél már igazi fideszessel vagy orbánistával? Ott még a 99,99% is kevés lenne.

2023. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%
Igen, a libsizmus őrületét csak a Fidesz képes megállítani.
2023. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 árokpart ***** válasza:
11%
A Mi Hazánk lesz a következő kormámny ezt mindenki tudja már.
2023. szept. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1


Magukat fideszesnek vallókkal beszéltem már. Messze nem tapasztaltam akkora fanatizmust, mint a liberálisoknál. Ezek az ilyen hűdemilyen nagy fideszes fanatikusok nekem olyanok mint a Colombo felesége. Mindenütt hallottam róluk, meg a liberálisok szerint tele van velük az ország, meg a liberális médiumok is tomboló szélsőséges fideszességről beszélnek. Csak valahogy én eddig még egyszer sem találkoztam ilyen szélsőségesekkel élőben. A legszélsőségesebb fideszes akivel valaha találkoztam, kb annyira volt szélsőséges mint egy liberálisnak a "light"os verziója

2023. szept. 3. 09:21
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

09:46


Valamivel el kell terelniük a figyelmet az inflációról, és a Jedlik Gimnázium telerakott rezsim idézeteivel.

2023. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
A liberálisok sokszor nagyon buták. Nézd meg a tavalyi hídfoglalásnál a "Foglaljuk el a hidat!" (valszeg befüvezett) csajt, vagy a "Nem szexelek Fideszessel!" mozgalmat.
2023. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
A BLM se semmi Amerikában: Az volt a végcéljuk, hogy építenek egy új várost a fekáknak, ahol be van tiltva a pénz és a rendőrség.
2023. szept. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
A szélsőséges fideszes az a 70 éves Margitka néni aki egész nap a tv-t nézi.
2023. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Mai napikamu is megvolt, köszi kérdező, hétfőn mehetsz be a megafonos borítékodért.
2023. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Aki szereti Magyarországot, az SOHA semmilyen körülmények közt nem szavaz a Fideszre, a Jobbikra és a Mihaszákra!!!
2023. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!