Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeptember elseje után ma is...

Szeptember elseje után ma is káoszos volt a közlekedés a fővárosban. Tényleg nem veszik észre, hogy ez Karácsony hibájából van így?

Figyelt kérdés

[link]


Lehet nézni ezeket a képeket.


2023. szept. 4. 14:36
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
88%

Ja és ha már nyers tények, itt egy felmérés:


2022 Budapest: 86 óra

[link]


2021 Budapest: 92 óra

[link]


2020 Budapest 54 óra (itt nyilván meglátszik a Covid hatása)

[link]


2019 budapest 92 óra

[link]


2018 Budapest: 162 óra (FideSS-es vezetés alatt)

[link]


2017 Budapest ~145 óra

[link]

Sajnos linket nem találtam, de a cikk 11%-os növekedéséből lehet következtetni 2017-re.


Szóval tessék, itt vannak az egyértelmű tények, konkrétan csökkent a dugóban eltöltött idő Kari Geri alatt... ;)

2023. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezek mennyire nyers tények, inkább csak az derül ki belőlük, hogy aki készítette az nem járt hazánk fővárosában. Nem baj, ez sem változtat azon, hogy Karácsony alkalmatlan. Élvezze ki ezt az egy évet aztán jövőre nézzen másik munka után, hátha le lesz cserélve.
2023. szept. 4. 20:04
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

#32 A nyers tények továbbra is azok, hogy a kérdésed és válaszod simán csak olcsó propaganda. Tényeket nem tudsz felhozni, számításokat, tanulmányokat nem tudsz felmutatni, csak minden alap nélkül gyűlölködsz.


Nincs miről beszélni.

2023. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
Ezt mind visszautasítom 33-as, mert te sem cáfoltad meg érvekkel (innen-onnan hozott külföldi link nem tudom mennyire hiteles forrás), tanulmányok meg nem készültek erről, mint mondottam, az ember a saját szemének hisz. Te is higgyél inkább annak. Akkor majd nálad is ki fog pukkadni a Karácsony-lufi.
2023. szept. 4. 20:16
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is ott tartunk, hogy a kérdésed és válaszod simán csak olcsó propaganda. Tényeket nem tudsz felhozni, számításokat, tanulmányokat nem tudsz felmutatni, csak minden alap nélkül gyűlölködsz.
2023. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Ismételd még el ezt itt sokszor, aztán gondold úgy, hogy hátha igaz lesz, nem baj, ha mindezt nem tudod bizonyítani.
2023. szept. 4. 20:24
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

"(innen-onnan hozott külföldi link nem tudom mennyire hiteles forrás)"

Tehat fogalmad sincs hogy hiteles-e vagy sem, ezert tudomast sem veszel rola. Kizarni mindent, ami ellentmond a meggyozodesednek, mindegy mi az, ez tudod mi? Onkentes velemenybuborekba zarkozas.

2023. szept. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

Elsején pont hogy alig volt dugó. Legalább is a Váci út-Dózsa György út vonalon.

Ma már azért rosszabb volt. De ha kevesebb lenne az útépítés és mondjuk a sövénnyirást megcsinálták volna hétvégén, akkor ezek segítettek volna, hogy normálisabban lehessen közlekedni.

2023. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
37-es, bezzeg te biztos szívesen fogadtad az origós forrást (propaganda, mi?)
2023. szept. 4. 20:51
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
A baj annyi, hogy az origorol koztudott, hogy szeret hirt hamisitani, nem veletlen, hogy vagy 200 elvesztett sajtoperuk van (es egy csomo folyamatban jelenleg is).
2023. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!