Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnátok hozzá, ha JK...

Mit szólnátok hozzá, ha JK Rowling Magyarországra költözne és belépne a Fideszbe?

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem idióta az… 😆
2023. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk az UK-ból elüldöznék mert kiáll a transzlobbi ellen, azért jönne hozzánk.
2023. szept. 5. 20:35
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Nem kell ahhoz sem Magyarországra jönni, sem belépni a Fideszbe, hogy valaki normális, egészséges módon gondolkodjon. Szerencsére, még Angliában is vannak néhányan, akik nem bolondultak meg teljesen.
2023. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Adava kedavra :)


Amúgy Voldemort hatalomra kerülése kb Orbán hatalomra kerülését írja le: propaganda, megfélemlítés, gyűlöletkeltés, stb. Szóval meglepődnék, ha a Fideszbe lépne be.

2023. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

“Nem kell ahhoz sem Magyarországra jönni, sem belépni a Fideszbe, hogy valaki normális, egészséges módon gondolkodjon. Szerencsére, még Angliában is vannak néhányan, akik nem bolondultak meg teljesen.”



🥲. Csakhogy én, HÍVŐKÉNT (nem vallásos, hanem HÍVŐ). inkább vagyok liberális, (aki a Pride-ot ugyan nem, de a melegeket, mint EMBERT elfogadok, sőt szívesen le is ülnék velük beszélgetni (más témában), mint narancs komcsi

2023. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
#5: ...és ezzel most mit akarsz bizonyítani? Én nem vagyok hívő, viszont fideszes vagyok, utálom a komcsikat, a Pride-dal nincs bajom és rendszeresen beszélgetek melegekkel (egyikükkel együtt dolgozom), a transzgender-lobbistákat viszont szívből utálom. Na, erre varrj gombot! :)
2023. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

21:51


“ fideszes vagyok, utálom a komcsikat”


Erre ezt tudom reagálni:


[link]

2023. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

"mert kiáll a transzlobbi ellen"

Rowling?? 😂😆🤣

Aki utólag szinesíti a karaktereket és váltogatja az identitásukat (például Dumbledore esetében).

Imádom mikor a balekoknak fel sem tűnik, hogy ezek a műbalhék csupán a hírnév miatt mennek.

Idén jelent meg egy Roxfortos játék. Még a Netflix is megirigyelné mennyi transz, meleg, meg színes karakterrel lett teletömve az 1800-as évek Angliája.

2023. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak nem olyan hülye, mint te...
2023. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Váljék egészségére.
2023. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!