Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg olyan rossz a budapest...

Tényleg olyan rossz a budapesti közlekedés Karácsony Gergely miatt?Mik a személyes tapasztalataitok?Sok a felesleges dugó?

Figyelt kérdés

2023. szept. 6. 12:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Karácsony alkalmatlan
2023. szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Tarlós idejében, még Karácsony sem volt... nemhogy közlekedés.
2023. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Mintha Karácsony előtt nem lettek volna dugók!

:-)))))


Még jó, hogy a nyári hőhullámokat nem Karácsonyon kéritek számon.

2023. szept. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Komolyan kérdezem.Ha már a mentősök is panaszkodtak rá,biztos van igazságalapja.
2023. szept. 6. 12:59
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
20 éve vezetek és lényegében, Budapesten tanultam meg vezetni, de már akkor is az volt az alap, hogy Pestre, csak tankkal, vagy helikopáterrel szabad bemenni, semmi más nem jó oda.
2023. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten 20 éve folyamatosan dugók vannak. Teljesen mindegy hogy lezárod-e a biciklisávokat az autóforgalom elől vagy nem, így is úgy is dugók lesznek. A város alapvetően ezres nagyságrendbeli járműre alakult, nem milliós nagyságrendű járműre.
2023. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#4-re:

Köszönöm a kiegészítést, így már érthető. Tehát egy fideszbérenc vagy, aki próbál Karácsony ellen hangulatot gerjeszteni itt.

2023. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Tehát ha leírom,hogy a mentősök is panaszkodtak a közlekedésre,akkor én Fidesz-bérenc vagyok.

Gratulálok!Jobb is,hogy nem ti vagytok kormányon.Aki nem úgy gondolkodik,mint ti,az mind hülye,mi?

Azért remélem jövőre leváltják ezt a balfék gyereket.

2023. szept. 6. 13:12
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem erről van szó.

Hanem arról, hogy ha X közintézmény legalább egy dolgozója panaszkodik, akkor biztos, hogy Karácsony a hibás.

Ez a te logikád, és ez bizonyítja, hogy fideszbérenc vagy.

2023. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Tarlós idejében órákat ültem a dugóba. Fideszes révén ömlött a pénz a városnak és nem tudott ő se kialakítani olyan helyzetet, hogy ne lett volna dugó.


Most Kari Geri idején is van dugó, de mellé csomo elvonás is.


Kettőt osszehasonlitva Tarlos alkalmatlanabb

2023. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!