Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszes vagyok, minden...

Fideszes vagyok, minden választáson a Fideszre szavaztam, miért baj ez?

Figyelt kérdés

Miért mocskol a baloldal?

Miért fröcsög az összes ellenzéki párt és az összes ellenzéki szavazó?

Nincs jogom eldönteni mi jó nekem?

Honnan veszi az ellenzék a bátorságot, hogy leszólja a döntésemet?

Micsoda beképzelt buta demagóg suttyó módszer ez?

Arra szavazok akire akarok. Ha Ferkó vagy Peti kapott volna annyi szavazatot mint Viktorunk akkor most ők lennének kétharmados többséggel kormányon.

Miért baj ez? Erről szól a demokrácia.



2023. szept. 7. 12:34
A kérdező szavazást indított:
Balos vagyok. Fideszeseknek nincs joga szavazni.
Fideszes vagyok, baloldali szavazóknak nincs joga szavazni.
Mindenki arra szavaz akire akar.
30 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

"Nincs jogom eldönteni mi jó nekem?"

De, jogod van. Csak az a baj hogy legtöbb esetben a fideszesek helyett ezt már eldöntötte a "köz"média. Mikor 10 percenként a Fideszpártiság jön szembe egy csatornán a nap végére önkénytelenül is elhiszi az ember.

2023. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 hypno ***** válasza:
86%

Miért lenne baj?


De azért tudd, hogy te most jutalomból kapod azt a kormánytól a szavazatodért, amit mi fidesz ellen szavazók büntiből.

2023. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha szerinted jol mennek a dolgok Mo-on, helyes uton haladunk, akkor természetesen rájuk szavazol. Akik nem igy látják Mo és állampolgárai helyzetét természetesen nem örülnek ha valaki ezt a vezetést, politikát erösiti. Igy már érted?
2023. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

"Erről szól a demokrácia."

Nem, nem erről szól. Idézek a wikipédia Demokráciáról szóló oldaláról:

"ahol hatalmi fékekkel és ellensúlyokkal biztosítják a társadalom jól szabályozott működését, mint például a közhatalom gyakorlóinak kizárólagos hatalomra törésének a megakadályozását, a társadalmi igazságosságot és a jóléti társadalom megvalósulását."

Hatalmi fékekről és ellensúlyokról már rég nincs szó a fidesznek köszönhetően, ami már az EU-nak is szemet szúrt. A közhatalom gyakorlóinak kizárólagos hatalmáról is lehetne beszélni, például hogyan kormányozhat ugyanaz a koalíció egyhuzamban 4 cikluson keresztül kétharmaddal, ami az ellenzéket teljes mértékben kizárja a döntéshozatalból, már 13 éve.

2023. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
1. Önkénytelenül? Nem önkéntelenül? ;)
2023. szept. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Jogod van kérdező, mindenkinek joga van úgy elb#szni a saját jelenét és jövőjét ahogy akarja.
2023. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
És te milyen jogon kritizálod a baloldaliak rólad alkozott véleményét? :D Nekik talán nincs joguk azt gondolni, amit akarnak? :DD
2023. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Én csak egyet kivánok neked kérdező, jöjjön el a te országod, jöjjön el a te akaratod és élvezd azt, amire szavaztál - csak hagyjátok nyitva a határokat.
2023. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Erről szól a demokrácia. Hát ja, végül is erről szólna, részlet kérdése, hogy ezért van a Megafon, a Patrióta, az M1, Rogán Anti propagandaminisztériuma, stb... hogy majd ezek megmondják neked, hogy mit kell gondolnod, és kire kell szavaznod. Sőt, ezért szórtak el tavaly rekord mennyiségű pénzt a kapmányra, és ezért volt választások előtt rekord mértékű osztogatás, hogy segítsenek az embereknek rájönni, kire kéne szavazni.

Divat manapság ujjal mutogatni Gyurcsányékra, holott 2010 után rövid időn belül kiderült, hogy Orbánék ott folytatták, ahol Fletóék abbahagyták. Aki nem látja, mi megy ebben az országban 13 éve, az vagy nem akarja látni, mert érdek fideszes, tehát anyagi, üzleti érdekből szavaz a Fideszre, vagy pedig menthetetlenül hót sötét az illető. Az utóbbiak vannak többségben. És ez a két tábor tartja hatalmon ezt a velejéig romlott, sz#rkupac, hányinger kormányt.

2023. szept. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%

Miért mocskol a baloldal?

A kormányzati kommunikáció uszítása sikeres mindkét oldalon.


Miért fröcsög az összes ellenzéki párt és az összes ellenzéki szavazó?

A kormányzati kommunikáció uszítása sikeres mindkét oldalon.


Nincs jogom eldönteni mi jó nekem?

De, jogod van eldönteni. Ahogyan az ellenzéki szavazónak is joga.


Honnan veszi az ellenzék a bátorságot, hogy leszólja a döntésemet?

A kormányzati kommunikáció uszítása sikeres mindkét oldalon.


Micsoda beképzelt buta demagóg suttyó módszer ez?

A kérdésed stílusa mutatja személyiségedet.

A kormányzati kommunikáció uszítása sikeres mindkét oldalon.


Arra szavazok akire akarok. Ha Ferkó vagy Peti kapott volna annyi szavazatot mint Viktorunk akkor most ők lennének kétharmados többséggel kormányon.

A kormányzati kommunikáció uszítása sikeres mindkét oldalon.


Miért baj ez? Erről szól a demokrácia.

A kormányzati kommunikáció uszítása sikeres mindkét oldalon.

+

A kormányzati kommunikáció uszítása sikeres mindkét oldalon.

+

A kormányzati kommunikáció uszítása sikeres mindkét oldalon.

...

Egy közismert filmbéli idézettel szeretnék rávilágítani a kérdésed lényegére:

- És mit teszel majd amikor NEM a Fidesz Orbán kormány lesz kormányzásban?

-Levetem a "ruhát" és elégetem.

-Gondoltam, de MI ezt nem hagyhatjuk...


Igen, TE IS ott fogsz majd öklöt rázni Orbán ellen!

KI mondja majd meg hogy milyen "hitet" vallottál?!?

2023. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!