Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A debreceni lakosok kapnak...

A debreceni lakosok kapnak esővíz gyűjtő tartályokat az akkumulátor gyártól,mert napi 40 ezer köbméter víz lesz az igénye az akku gyárnak... Erről mi a véleményetek vagy mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Most válaszoljon minden fidesznyik s a 135 legbátrabb fidesz politikus és azok rokanai is és a normális emberek is!!

2023. szept. 7. 15:14
1 2 3 4
 1/35 hypno ***** válasza:
90%

Én visszaküldeném a gyárnak, hogy akkor ezekbe gyűjtsék azt a vizet amit fel akarnak használni.


Amúgy meg majd figyeld a jövő évi választási eredményeket, hogy kire szavaz Debrecen népe.

2023. szept. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
81%
Ha 10 évvel ezelőtt olvastam volna ilyesmiről, azt mondtam volna, hogy ez valahol a Balkánon lehet, nem egy EUs országba, pláne nem nálunk, mert egy ilyet tuti nem birna ki egy kormány se. Ma meg sirva röhögök ezen az országon, hogy még ez se?!
2023. szept. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Kicsit kib*szottul sokallom azt a napi ismétlem napi 40 ezer m³ vizet. Az 40 ezer szer 100 liter víz az szerintem nagyon nagyon nem kevés. Hát ha ezek után is a fideszre szavaznak akkor megérdemlik a sorsukat. Mert azt mondom legyen valaki hülye áldásom rá de ennyire nem lehet senki hogy ne fogja fel miket és milyen sok mindent elvesznek tőle is meg a magyaroktól az összestől kivétel nélkül..
2023. szept. 7. 15:26
 4/35 A kérdező kommentje:
*40 ezer szer 1000 liter
2023. szept. 7. 15:27
 5/35 anonim ***** válasza:
83%
Megérdemli, megérdemli, csak közben meg az ország fog beledögleni az aszályba, amit ezek okoznak, mindenki, politikai hovatartozás nélkül fogja érezni, vagy majd külföldről lesz behozva az ivóviz, amit a mostanihoz képest, majd olyan 100x áron tudsz majd megvenni.
2023. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
95%
Gennyes fidesz
2023. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 hypno ***** válasza:
62%

A Tisza átlagos vízhozama Szegednél 800 m3/s, vagyis kb 50 másodperc alatt folyik át 40 ezer köbméter.


Viszont Debrecenben és a környékén egyetlen ilyen folyó sincs.

2023. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Úgy látom eltűntek és kiöregedtek az igazvérű magyarok mert ha most is lennének akkor bizony a fidesz banda már réges rég megnyúzva lógnának. Hazánk nagyjai biztos hogy forognak a sírjukban hogy mivé lett ez az ország..
2023. szept. 7. 15:49
 9/35 hollófernyiges ***** válasza:
77%

Ez nagyjából annyi, mint amennyit az egész város felhasznál. Az utánpótlás kb 90 ezer köbméter, vagyis passzentosan elég a gyárnak és a városnak is, csak kérdés hogy mi lesz ha jön még egy olyan aszály, mint tavaly nyáron.


[link]

2023. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
80%
40 ezer darab 1 m3-es IBC tartály mérete. Hát nem tudom milyen csövön lehet ennyi vizet oda szállítani. Nekem túl soknak tűnik.
2023. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!