Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kelemen Anna bejelentette,...

Kelemen Anna bejelentette, hogy Fideszes. Így már meglesz a négyötöd 2026-ban?

Figyelt kérdés

2023. szept. 9. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kifejezetten ronda az a nő, úgyhogy engem inkább taszítana, ha egyáltalán ilyenek befolyásolnának.
2023. szept. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Csinálhatnának valami közös videót, amiben a szentséges Tóth Gabi, a fővajda Győzike, a nőiesség igazi principumával, magával Ákossal és a hátsófertályak közkedvelt ismerőjével, Nagy Feróval együtt beszélnének a keresztényi erkölcsösségről. Igazán felemelő lenne, hallelujah.
2023. szept. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig elèg Fideszellenes vol Annàcska.


Mi törtènt vele?

2023. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Ki az a Kelemen Anna? De most komolyan. Életemben nem hallottam a nevét.
2023. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Kár, hogy Staller Ilona alias Ciccolina már nem tinédzser korú. Neki politikai gyakorlata is van. Tudhatja mit jelen Gyurcsány mondása miszerint " a kígyók kígyóznak" Így gyakorlati alkalmassága nem lehet kérdéses.

De Kelemen Anna ennyit nem tett le az asztalra (ágyra) eddig, vagy legalábbis ha igen azt nem köznyílvánosan tette.

Ezért esélyeit győzike és tsa.-i szinten lehet kérdésessé tenni.

Azt hiszem az utóbbi egy év FIDESZ nyitása (Győzi, Grófo stb stb) inkább kontraproduktív. Nálam egyertelmüen az.

Gondolj bele amikor huznád az X et és eszedbe jut b..szki de ennek a pártnak a tagjai fent nevezettek.... mi legyen? Lehet arrébb csúszik a toll hegye 🤷😐😁

2023. szept. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Attól, hogy egy celeb vagy mi, azt mondja, hogy ő fideszes, még mitől lesz a "párt tagja"?
2023. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Látszik, a szuper intelligens lepontozók magyarul sem beszélnek, vagy pedig nem értik a szavak jelentését. 🤣

Ellenzéki szavazóbázis.

Lehet, Kelemen Annának is több esze van.

2023. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
A Fideszre szavaztam legutóbb, de én is szégyellem, hogy a NER ennyire lesüllyedt, hogy ilyen trash celebeket szerepeltet nyilvánosan.
2023. szept. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell a Kelemen Anna. Megnyerik anélkül is
2023. szept. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!