Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valakinek sötét a bőre,...

Ha valakinek sötét a bőre, akkor mindig rosszul jar?

Figyelt kérdés

A ferihegyi repterén előttem egy roman cigány házaspárnak lemértek a csomagját es fizettetek velük valami büntetést


en is felkészültem, mert a hátizsákom nem fért volna el a keretben es meg egy reklám szatyor is volt nálam a cipőmmel.


de az en táskámat nem mertek le, es kedvesen jo utat kivantak annak ellenére, hogy volt egy extra kis szatyrom.


Azóta bűntudatom van, hogy ugyanúgy megszegtem a wizzair szabályzatát, de mivel en nem vagyok sötét bőrű, nekem nem kellett érté bűnhődni (a románok táskája is csak éppen hogy nem fért a keretbe)


2023. szept. 11. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

>Ha valakinek sötét a bőre, akkor mindig rosszul jar?


Nem.

2023. szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Hétköznapi rasszizmus.
2023. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Csak szerencséd volt nekik pedig pechük.
2023. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

Nekem is sötét a bőröm, sosem volt ebből kellemetlenségem. Pedig iskolás koromban viccelődtek is, hogy van bennem egy-két vonóval (valójában persze nincs).

Inkább előny, hogy sosem égek le.

2023. szept. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

"Pedig iskolás koromban viccelődtek is, hogy van bennem egy-két vonóval (valójában persze nincs)."

Ezt sosem lehet biztosra tudni.


Egyébként nekem is barna bőröm van, mivel cigány vagyok, sokszor előfordulnak kellemetlen helyzetek, de kb. 15 kor felett már fel sem veszed. Meg lehet szokni, hogy utánad járkál az eladó a boltban.

2023. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!