Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kivel értesz egyet Ungár...

Kivel értesz egyet Ungár Péterrel vagy Hadházy Ákossal?

Figyelt kérdés

Ungár és Hadházy egymásnak estek, Orbán Ungár családnál tett nyaralása miatt.


Ungár Hadházy személységét kritizálja, ill. próbálja bizonyítani, hogy semmi köze Orbán Viktor nyaralásához. Hadházy meg egy videóban próbálja bizonygatni, hogy Ungár Péter közvetve/közvetlenül, de profitál a NER rendszerből.


[link]



2023. szept. 11. 16:25
A kérdező szavazást indított:
Ungár Péternek van igaza
Hadházy Ákosnak van igaza
Fideszes vagyok, csak a popcorn-t majszolgatom
Ellenzéki vagyok, már csak a fejemet fogom ezen IS
36 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Hadházy nem normális. Lehet, hogy néha igaza van valamiben, de akkor sem szabad komolyan venni, mert a háttérben mindig hazudik valamit mellé.

Ez az ügy is nevetséges.

Ha Orbánék külföldön nyaralnak akkor azon megy a hiszti, ha étterembe mennek, akkor azon megy a hiszti, ha otthon vannak akkor meg az a baja valamelyik ellenzékinek - most meg egyszerűen kibéreltek egy házat valakitől és oda mentek.

Mi is így nyaraltunk a horvátoknál, kibéreltük valaki más házát és ott nyaraltunk a családunkkal. Qrvára lényegtelen hogy az illető kicsoda, micsoda, éppen úgy mint Orbánéknál is.

Az ilyen dolgok mutatják meg, hogy semmi mást nem talál az ellenzéki média, vadásznak arra, hogy ki hol, hogyan nyaral és megpróbálnak valamiképpen belekötni.

Inkább az lenne kérdéses, hogy Hadházy miért is kap az adóforintjainkból pénzt, mikor nem jár be a munkahelyére és nem végzi el azt a munkáját amire a körzetében lakók megválasztották. Majd ha visszafizeti a képviselőként indokolatlanul, munkavégzés nélkül kapott pénzt a költségvetésbe akkor kezdhet másokat vizsgálgatni, hogy honnan van pénzük.

2023. szept. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Elég béna hogy a fidesz pénzeli az LMP-t is
2023. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
#2 Az ellenzékiek is a fidesztől várják el, hogy csináljanak nekik olyan ellenzéket amire lehet szavazni, hát miért lenne ez meglepő? :)
2023. szept. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem Ungár még soha nem nyert semmilyen választást, csak a pénze miatt szarakodik a Parlamentben.


Hohn és Csárdi viszont jó politikusok, jobban tennék ha keresnének maguknak egy másik pártot

2023. szept. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szánalmasak.
2023. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Petike a kis LMP-s, akinek az anyukája Fideszes, a nővére Fideszes... Petike biztos nem a Fidesz trójai lova az LMP-ben, ááá, dehogy :D

Egy utolsó szar alak.

2023. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megnéztem Ungárt a mai Partizánban, és engem meggyőzött. Úgy álltam neki, hogy voltak kérdőjelek bennem, de a végére kajak LMP szavazó lettem. :DD
2023. szept. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

#7


Akkor veled együtt immár 7-re nőtt az LMP szavazók száma :D

2023. szept. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!