Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali/liberális pártok...

A baloldali/liberális pártok nem veszik észre, hogy amit képviselnek az nem kell a szavazóknak?

Figyelt kérdés
Csomó olyan dolgot támogatnak, amik egyáltalán nem szimpatikusak az embereknek (woke, migránsok, lmbtq)... aztán csodálkoznak, hogy mindig kikapnak.
2023. szept. 12. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Észreveszik. Kunfalvy még mondott is olyat, hogy nem kellett volna az USA szakértőikre hagyatkozni, mert nem ismerik a magyar történelmet. De ha egyszer az van, amit az akar aki fizet, így nem lehet mást kommunikálni csak az LMBTQ és multikultit. Ezt nyomja nyugat
2023. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem azért kapnak ki, mert nem kell a szavazóknak ez, hanem azért, mert a fidesz folyamatosan hazudozik róla.

Sokan pedig fideszes médiát fogyasztanak.

2023. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

„Sokan pedig fideszes médiát fogyasztanak.“


Az ellenzékiek is? Tehát akkor a fidesz szavazók nagy része ellenzéki szavazó, csak megtéveszti õket a fidesz média?

2023. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Ellenzéki ismerőseim teli szájjal szidják az ukránokat, éltetik a ruszkikat, utálják a cigányokat, zsidókat, migránsokat, bziznak egy jót, aztán hajrá dobrevgyurcsányjakabmzp, o1g. 🤣
2023. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Kíváncsi lennék hogy az átlag fideszes egyáltalán ismeri-e más pártok politikáját... Na mindegy.


Egyébként szarfészek vagyunk, így jó hogy itt nem téma az emberi jog. Nyugaton, az élhető, jó oktatással rendelkező, fejlett világban lehet téma a mondjuk a melegjogok, de mi már a lepusztult kelethez tartozunk ilyen téren; itt max az ukránozás, cigányozás, zsidózás, bzizás a színvonal.

2023. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

"Kíváncsi lennék hogy az átlag fideszes egyáltalán ismeri-e más pártok politikáját."


Én inkább arra lennék kiváncsi, hogy átlagember mennyire ismeri bármely párt politikáját/programját.


Legtöbben szerintem csak szimpátia alapján szavaznak, vagy gyűlöletből, mert a másik mindig jobb alapon.

2023. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

"Egyébként szarfészek vagyunk, így jó hogy itt nem téma az emberi jog. Nyugaton, az élhető, jó oktatással rendelkező, fejlett világban lehet téma a mondjuk a melegjogok, de mi már a lepusztult kelethez tartozunk ilyen téren;"


Ezt mondod addig, amíg csak az otthoni viszonyokat ismered.

Németeknél megvannak ugyanezek a bzizós rétegek. Nekem is jött egy orbánt éltetni. Leállítottam annyival, hogy én megélem az aktuális német politkát, ő a magyart nem.

2023. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

Az ellenzék a nyugatot probalja majmolni ergo mert ott jobb az eletszinvonal viszont tévesen


mert nem a mostani nyugati politikai berendezkedés az amit utanozni kéne ez inkabb elrettentő destruktív példa.


Amit lehetne csinalni az a 50-60 as évek nyugati politikai döntések mert az volt az ami felemelte őket.

2023. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nincs semmi gond a bzikkal stb ellenben úgy gondolom ha valakire azt mondom te fideszes az megalázóbb mint bármelyik csúnya degradáló szavunk. Te fideszes!
2023. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A baloldalnak az nem tetszik, ami itthon zajlik. A jobboldalnak az, ami a világban.
2023. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!