Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali médiának (444,...

A baloldali médiának (444, Telex, RTL, Átlátszó) miért lételeme az, hogy mások magántulajdonát, házát videózzák, drónozzák?

Figyelt kérdés

2023. szept. 13. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Azért, mert te fizeted azt, hogy nekik magántulajdonuk legyen :D
2023. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Talán azért, mert a varázslatos módon közpénz jellegét elvesztett közpénzből veszik a "magán"tulajdonukat.
2023. szept. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Így van, nem "mások" magántulajdonát, hanem közszereplőnek minősülő személyek, gyanúsan közpénz eredetű tulajdonát.
2023. szept. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Agyam eldobom.

Szerinted azzal semmi a baj, hogy a semmiből pár év alatt tömegével kinőnek ilyenek, hanem csak az a probléma hogy megírják és levideózzák.

Gratulálok ehhez a strucc politikához.

2023. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
A polgim (balos) új szolgálati autóját is filmezhetik, azt is én fizetem...
2023. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

"A polgim (balos) új szolgálati autóját is filmezhetik, azt is én fizetem..."


Mivel szolgálati autó, gyanítom, önkormányzati tulajdon. Azon nagy videózni való nincs.

2023. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
68%
jajjabalóódal a balóódalróóssz fújfúj bal jobb bal jobb hopp
2023. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Kezdjük ott kérdező, hogy amit a fideszesek lopnak a közösből vagy ahogy ők mondják elmutyizzák, azt miért tekintenénk magántulajdonnak?
2023. szept. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Hát végülis nem gyanús, hogy pl egy magyar gázszerelő aki a jelenlegi miniszterelnök jó barátja már évtizedek óta, (eleinte) nagyobb ütemben, mint a facebook alapítója kezdett el gazdagodni és jelenleg az ország leggazdagabb embere:D Meg az sem gyanúgy, hogy pl Orbánnak semmi félretett pénze nincs.


Ez pedig csak a jéghegy csúcsa, ennyire gyanús esettel értelmes országokban nem hogy minden média, de maguk az emberek is eléggé aktívan foglalkoznának egy hatalmas tüntetés keretein belül.


De persze tudjuk, buta libsik vagyunk és itthon minden a legnagyobb rendben van.

2023. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5%
Mert ezzel tudják hergelni a birkákat.
2023. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!