Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok homofób fóbiások?

A balosok homofób fóbiások?

Figyelt kérdés
Vagyis hogy én azt látom, hogy a woke ideológia által okozott túlérzékenység miatt nagyon gyorsan rásütik valakire a homofób bélyeget és fanatikusan elkezdik gyülölni. Pedig lehet, hogy az illető csak viccelődött a melegséggel vagy még nem elég felvilágosult gender témában és nem tudja, hogy milyen adekvát szavakat szabad használni manapság. Szerintem lehetnének nagyvonalúbbak és kicsit vehetnék lazábban.

2023. szept. 13. 16:22
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
30%

"A balosok homofób fóbiások?"

Nem fóbiások hanem mániások.

A fóbia az valamitől való irtózás, irreális, kezelhetetlen félelmet jelent. A balosok azonban kitalálják maguknak, hogy mindenki aki nem velük ért egyet, aki bizonyos témákban nem azt mondja ami nekik tetszik, az homofób és mindenkire ráragasztják ezt a jelzőt. Mániákusan, nem fóbiásan.

2023. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
55%

Ne akarják diktálni, hogy én miről mit gondolok, milyen szavakat használok.

Teszek rá, hogy homofobnak bélyegez egy , a Mengelét is alulmúló, agresszív, militáns kisebbség, akiket maguk a természeti törvények cáfolnak meg.

2023. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
29%

"a woke ideológia által okozott túlérzékenység"

. Na, végre valaki beismeri, hogy nem a "woke"-ként jelölt emberek a túlérzékenyek, hanem a konzervatív oldal.


Kérdésre a válasz: nem.

A példára reagálva: az ilyen vicc rendszerint kognitív disszonancia okozta feszültséget old fel. Értsd: az illetőről többet árul el, mint gondolná.

A fanatikus gyűlölet meg legfeljebb a Te fejedben van, amit projektálsz a másikra.

2023. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
38%
A homofóbia eleve nem is létezik olyan értelemben, ahogy ők használják. Ez a diagnózis arra lett kitalálva, hogy mindenkire rásüssék bélyegként, aki nem ért velük egyet valamiben. Ahogy a Szovjetunióban a "lassú skizofrénia" volt az ügyeletes áltudományos kamubetegség, ami ürügyként szolgált a vélt, vagy valós ideológiai ellenségek elleni fegyverként, úgy hasonló szerepet most a mindenféle kitalált fóbiák és izmusok töltenek be.
2023. szept. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a homofób egy helytelen kifejezés. Megbélyegzi azokat akik a helyükön kezelik a dolgokat.
2023. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
59%
Persze egy kisebbséggel szembeni gyűlöletet és uszítást szerintem is lazán kell venni. Pláne pl az oldalon gyakori, “halomra kéne őket lőni” kommenteket. Vegyük lazán a halálos fenyegetéseket is.
2023. szept. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
29%

Viszont van haszna ennek a voke és lmbtqxyz őrületnek is, sokkakat elgondolkodtatott, hogy a valóság mennyire fontos és miképpen is lehet másokat ráébreszteni ugyanerre. Nagyon jó kérdések születtek az elmúlt hónapokban, kezdve attól a már ikonikus kérdéstől, hogy "Mi a nő"?

A napokban hallottam egy amerikai portálon ezt: ha nem az határozza meg, hogy valaki nő vagy férfi, hogy milyen nemiszervei vannak, milyen a DNS-e, milyen a teste, akkor miért is kellene pubertásblokkolóval meg akadályozni a test fejlődését, hormonkezeléssel, műtétekkel más külső megjelenést elérni ahhoz, hogy valaki nő/férfi legyen? Miért lenne attól nő ha más lesz a hormonszintje, mellet varrnak neki és levágják a péniszét, ha nem számít nőnek az akinek eleve mellei vannak és nem pénisze van hanem vaginája?

2023. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
75%
#7 azért mert a transzneműség és a nemi diszfória nem ugyanaz.
2023. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
67%

6 Ezeket én főleg a fideszes szavazók ellen láttam a választás előtt. Lámpavasra akasztás, Dunába lövetés stb. 3 millió ember, benne családok, kisgyerekes szülők.

Fun fact: Az gender-kritikus nézetek és az uszítás két külön világ. Ha nem vagy képes megkülönböztetni őket, magadban keresd a hibát.

2023. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
20%
#9 a kérdés homofóbiáról szól. Ha nem vagy képes felismerni, magadban keresd a hibát.
2023. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!