Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosoknak miért nem esik...

A balosoknak miért nem esik le, hogy a magyar társadalom többsége sugárban hányik az LMBTQ-tól?

Figyelt kérdés
Annyira gáz olyan dolgokat tagadni, hogy "az apa férfi, anya nő", ezek a természet törvényei, ha tetszik a baloldalnak, ha nem. Ez az egész érzékenyítés nagyon a visszájára fordul, mert hiába hivatalosan sokan jóképet vágnak hozzá, senki sem örülne, ha valamilyen közeli hozzátartozójáról kiderülne, hogy nem heteró. Az emberek többsége családot szeretne, igazából csak az a magyar, akinek az unokái magyarok, a nemzetellenes propagandákkal szemben védekezni kell.

2023. szept. 13. 23:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/145 anonim ***** válasza:
89%

A magyar társadalom többsége nem is tudta mi az az LMBTQ amíg a Fidesz nem kezdett el beszélni róla, mivel egy szót se tud angolul.


Én már 13 évesen, 2003-ban is folyékonyan tudtam angolul, és emlékszem, hogy már akkor is ismertem az "LGBT" kifejezést, és hogy mit jelent, az internetről.

2023. szept. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/145 anonim ***** válasza:
91%

“ Az emberek többsége családot szeretne, igazából csak az a magyar, akinek az unokái magyarok, a nemzetellenes propagandákkal szemben védekezni kell.”

Ezért fogy a népesség évtizedek óta? Az még az “elembétékú” előtt volt ám.

2023. szept. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/145 anonim ***** válasza:
85%

Leesett hogy a magyar társadalmat jobban érdekli az lmbtq mint a saját gyerekeik jövője.


Hányok az ilyen ostoba, tanulatlan hülyéktől mint te, akik engedik orbánéknak kifosztani a magyar népet. De hát mindenki azt kapja amit érdemel, a vidéki gyűlölködő tuskók főleg.

2023. szept. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/145 anonim ***** válasza:
91%

Sikerült elhinni, hogy a balosok egyedül az LMBTQ-val foglalkoznak?

Good.

Akkor majd remélem a huszadik új adó után, amit azért vezettek be, mert az elmúlt 13 év gazdaságpolitikája valahogy mégsem fénylik annyira, még mindig azt fogod gondolni, hogy a jelenlegi jobboldal bármennyire is a javadat szolgálja, és elhiszed, hogy neked jobb, ha kikötik a villanyt, és a gázt a lakásból. :)

2023. szept. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/145 anonim ***** válasza:
92%
Mi köze az LMBTQ-nak a balosokhoz? Az LMBTQ-ról szóló cikkek, tartalmak 90-95%-ban a jobbos médiában jelennek meg, ők terjesztik leginkább. Ráadásul gyakran hülyeségeket.
2023. szept. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/145 anonim ***** válasza:
88%

Meg házasságok fele válással is végződik:D


Utána meg a sok idióta ellenségképet keres, amiért elrontották az életüket, gyűlölködnek:D

2023. szept. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/145 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok semmilyen oldali de itthon csak a fidesz meg a mihaszna mihazánk terjeszti az LMBTQ propagandát. Ahogy előttem is írták, nagyon sokan nem is hallottak előtte róla. Én sem igazán, de amióta a "jobboldalnak" nevezett egybesülések terjesztik azóta a csapból is ez folyik.

Engem mondjuk hidegen hagy, mert nem ítélek el senkit vallás, nemi identitás, származás miatt.

Szóval a legnagyobb terjesztők itthon ez a két (három, a kdnp-t is számoljuk) szennypárt.

2023. szept. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/145 anonim ***** válasza:
91%
Szájer József és Kaleta Gábor likes this.
2023. szept. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/145 anonim ***** válasza:
92%
Nen értem. Balosok? A Szájer Józsi mióta balos?
2023. szept. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/145 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező! Az mit jelent, hogy "hányik"?
2023. szept. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!