Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pedagógusok! : Mennyi lesz...

Pedagógusok! : Mennyi lesz januártól a fizutok?

Figyelt kérdés
Ma kapták meg a státusztörvény alapján számolt fizetéseket a pedagógusok. Novemberben és juliustól visszamenőleg is emelnek. Januártól pedig az 1 milliós álomfizetést is elérhetik, ha sok diákot visznek versenyre ahol nyernek ill. ha hátrányos helyzetűeket tanítanak. Kíváncsi vagyok mennyit kaptok?

2023. szept. 14. 18:37
1 2 3 4 5 6
 41/52 Edinasz válasza:
100%
Végig olvastam a kommenteket. Én 450 alapot fogok kapni plusz pótlék. De könyörgöm, nem hiszem el, hogy tobben 1millio felett! Valaki írta, hogy irjon már oda, hogy mit hány éve csinál, aki arra szavazott... De nem jött válasz. Szerintem ilyen nincs... A már nyugdijas is 570 kap.. Akkor ki kap 1milliot??
2023. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
51%

végigolvastam

egy szó

2023. szept. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
58%
Bruttó 460, ped 2, 38 évesen. Én végén valszeg váltok.
2023. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
23%

Akkor ki kap 1milliot??


Tanker vezetőhelyettes, vagy k8-850 ezer bruttót az igazgató.

2023. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
5%

37# "Egy ismerősöm testvérét most vették fel (még a Bsc diploma nincs pedig a kézben) egy céghez, sales asszisztensként, nettó 600 E Ft-ért. Plusz céges teló, juttatások majd. Pedig nem egy agytröszt. És már szemük sem rebben, hogy ennyit fizetnek."


A versenyszféra az más. Ott mindig sokkal többet fizettek. Egy multi ezt a pénzt kitermeli, ha kedves, aranyos, segítőkész az asszisztens. Az oktatásból viszont nem jön ki semmi. Az csak a pénzt nyeli el. Ma is egy versenyférás tart el négy állami dolgozót. Ez a szegény ország nem bírja ezt sokáig

2023. szept. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
86%

45

Menj vissza tanulni. Akkor talán megtudod, hogy mennyi pénzt termel az iskola. Csak tudod az orrodnál tovább kéne látni.

2023. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
8%
46 Egy gyarmatban semmit. Írni olvasni számolni és alapvető tájékozódást tanítja meg az általános a középfok pedig egyetemre készít fel. A felsőokatásról ebben nincsen szó. A skillesek úgyis elmennek a gyarmattartókra
2023. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
85%
45-ösnek üzenem:Az iskola neveli ki azokat az informatikusak,mérnököket,orvosokat,jogászokat,jól kereső kétkezi szakembereket, akik sokkal többet keresnek a versenyszférában. Mindennek az oktatás az alapja, minden ott kezdődik. Abszolút nem mind1, hogy valami 70 éves tanár vaskezűen tanítja a matekot és megutáltatja veled 120 évre vagy egy fiatalabb 20-40es tanár tartja, aki kihozza belőled a maximumot és mindenben támogat. Ezért kéne a legjobbaknak menni tanárnak, ez lenne a cél. Nekem nagy mákom volt, bitang jó matek és informatika tanárom volt középsuliban, az hogy elvégeztem az egyetemet és jól fizető állásom lett, az nagyrészt nekik is köszönhető.
2023. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
3%
48-asnak üzenem. Neki heti 2 óra fizikám volt középsuliban és csak az első három évben. Ott sem nagyon tanítottak és autódidakta módon magamtól tanulva méghozzá internet révén mégis fizikus lettem. Nem kell ide közoktatás. Gyermekelhelyezés, felügyelet az legyen és lehessen magátol tanulni passz
2023. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
78%

45


"az oktatásra szánt kiadások növelése hosszútávon pozitívan hat a gazdaságra" [link]

2023. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!