Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergelynek sikerült...

Karácsony Gergelynek sikerült javítani Budapest ún. Mordor jellegén? Mert hogy Tarlós bizony Mordor szintre süllyesztette le. (videó)

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=VhWzOL9-EL8

"A fekete kapukat nem csak orkok őrzik. Ott a gonoszság is, amely sosem alszik. Ez kopár pusztaság. Nem látni csak tüzet, hamut, és port. A levegő amit beszívsz mérgező füst."

Viccet félretéve. Ehhez képest még egy 20-30% kisebbséggel rendelkező vidéki falu vagy kisváros is Középfölde. Mindezt kizárólag Tarlós a Fidesz bérenc hibája.

Karácsony Gergely már akkor egy elképesztő jó polgármester ha sikerült azóta javítani a helyzeten valamicskét, ráadásul ilyen szűkös önkormányzati pénzekből. Sikerült neki? Azóta már élhetőbb Budapest, vagy még mindig ugyanilyen Mordor?


2023. szept. 15. 08:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%

"Mert hogy Tarlós bizony Mordor szintre süllyesztette le."


Nem, az Demszky volt, tette ezt ráadásul olyan mértékben, hogy még Tarlós ideje is kevés volt ahhoz, hogy rendbe tudja rakni. Karácsonnyal egy Demszky-reinkarnáció jött, azaz megint zavartalanul utazhatnak a hajlékonyak a legtömöttebb villamoson is, meg zargathatnak mindenkit a köztereken. Tarlós idején sem volt megoldva, de a szándék egyértelmű volt...ma ez a téma látványosan le van szarva, pedig a főváros egyik legnagyobb gondja a rengeteg kutya (ezzel együtt kutyaszar) és a cigányok mellett.

2023. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Sokszor voltam mostanában, 1000x jobb a helyzet. Demszky elcseszte, Tarlós képtelen volt annyi időn át csinálni ezzel is valamit, Karácsony meg pár év alatt megoldotta valahogy. Nem a szívem csücske a pali, de ezt meg kell hagyni, jól csinálta.
2023. szept. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

#2. "Karácsony meg pár év alatt megoldotta valahogy."


Ha erre esetleg tudnál pár eklatáns példát is írni, az nagyon sokat segítene. Egyelőre inkább a nagyméretű elfogultság jön át a mondandódból, amit valamiféle ál-objektivitással próbálsz palástolni, eddig nem túl sikeresen.

2023. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Karácsony aztán megcsinálta:


https://www.youtube.com/shorts/cYn6G2qWBY8



Karácsony Gerike egy szerencsétlenség!


https://www.youtube.com/watch?v=LXwB_IFLTlU

2023. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Pest már Tarlós előtt is Mordor volt, de Tarlós sem javított rajta szinte semmit, ez tény.
2023. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok pesti és nem tudom, hogy ez mennyire Karácsony érdeme, de a kérdésben megjelölt riport 2. része:

https://www.youtube.com/watch?v=bes90r-Xub4

2023. szept. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%
#6. Sem a Hős utcai gettó kialakulása, sem annak felszámolása nem Karácsonyhoz köthető. A kivásárlásokról és a lebontásról épp Tarlós ideje alatt született meg a döntés.
2023. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem, karigeri tovább pusztítja Pestet.
2023. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Karó- geri egy alkalmatlan tesze-tosza bocibárgyú szociológus!!!
2023. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Passzivista ***** válasza:
94%

Én kicsit árnyalnám a helyzetet. Az ATV-ben van valami hős utca mániás ember mert 10 éve nem tudnak lejönni a témáról, mint valami torz fetisizmus 😀

Ezt nagyon el lehet adni a vidékieknek, akiket odatapaszt a tévé elé a szó szerint kialakított helyzetkép.

Vannak sajnos kiábrándítóbb tények. A hős utcában illegális lakásfoglalók élnek, a népliget bevonzza az alkeszokat drogosokat a társadalom alját, rengeteg a szemetelő és a népligetet nem takarítják napi szinten, és még sok probléma.

Na de ez a nagyváros sajátossága nem egy olyan dolog amiről Tarlós vagy Karácsony tehet. Ezekben a riportok a is elhangzik, ha ki tolod őket ahol épp vannak, megjelennek máshol. Hiába építenének még egy TEK műveleti központot a népligetbe, ez nem oldaná méh ezeket a problémákat, csak eltolná máshova.

Meg a hírhajhász túlzó bemutatása a helyzetnek alapból csak árt, nem olyan drámai a helyzet Budapesten ahogy bemutatják. Senki sincs életveszelyben közteruleten, akkor se ha bizony sajnos vannak kötekedő "emberek".

Ugyanezt a módszert használják a nyugati nagyvárosok esetében a no-go zonáknál, ahol migransok lepik el bizonyos városrészeket ahova a rendőrség is fel bemenni. Hazugság az egész, én éltem Londonban egy ilyen nő-go zónában migránsként és senkit nem késeltem le (de csak mert mindenki készséggel adott cigit)

2023. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!