Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pálffy István után Gerhardt...

Pálffy István után Gerhardt Máté műsorvezetőnek is kitették a szűrét a HírTV-től. Na ennek milyen politikai okai lehetnek?

Figyelt kérdés
Pállfyt azért hozták vissza, hogy megverje MZP-t. Azzal nem számoltak, hogy az egyre mélyülő alkoholfogyasztása nem segít ebben. Nem csak kikapott de olyan blődségeket is mondott, ami miatt mennie kellett. Viszont erről a másik kitett műsorvezetőről nem sokat tudok. Mit csinálhatott? [link]
2023. szept. 16. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Nem nyalta eléggé az oroszok végbényílását? Nem nézek HIV-TVt.
2023. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudhatjuk mi van a háttérben. Szerintem jó volt műsorvezetőnek, de a tévé belső ügyei rájuk tartoznak.

Azért én nem lepődnék meg ha nemsokára valami kormányzati megbízással látnánk újra, mint szóvivőt vagy hasonlót akár. Vagy nem.

2023. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Pálfy István esetében sem politikai ok volt, amiért kitették, ha "ügyes" lett volna kihúzza MZP-ből a "türelmes kell lenni a pedofilokkal" mondatot és most ezzel lenne tele a jobboldali média, minden nap kijönne 3-4 felháborodott Megafon short videó.


Gerhardt Máté esetében semmi ilyen nem történt, vélhetően ez egy gazdasági döntés, hogy nem akarják visszatenni a Napi Aktuális vagy egyéb hírTV-s műsor műsorvezetőjének, egyébként ha láttad a korábbi időkben, mindig is Fidesz irányvonalat képviselte a műsorban, tehát Fideszes politikusokkal, kedves, megértő, ellenzékiekkel, mármint ha egyáltalán bemennek lekezelő és kemény, tehát "jól végezte a dolgát".


Biztos vagyok benne, hogy a Fideszes holdudvaron belül gyorsan fog munkát találni, és nem fog éhenhalni.

2023. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
A tévékben egy idő után mindig új arcok jönnek, nem kell itt mélyebb okokat keresni.
2023. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyformán kezelte a riportalanyokat. Fel volt készülve.
2023. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!