Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a részt vettek a Szikra...

Akik a részt vettek a Szikra mozgalom táborán, vélhetően szimpatizálnak a pedofíliával?

Figyelt kérdés

Mint tudvalevő, egy szikrás aktivista lakásán találták a 70.000 pedofil képet és videót. Ez a tábor előtt jóval már nagy nyilvánosságot kapott, még ha az ellenzéki sajtó meg is próbálta agyonhallgatni. Ezek szerint a résztvevők számára oké a dolog?

[link]



2023. szept. 20. 15:39
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
4%

Hogyne állna ki.

A ballibsi alig várja, hogy a pedofília gyakorlása legális legyen.

2023. szept. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
96%

"Borkai nem gyerkekkel kefélt, ahogy Tóth Gabi se."

Ahogy Jámbor sem meg Dobos sem.


"Kaleta el lett téve láb alól és még a törvényt is szigorították."

Mert Kaleta bűnös volt, míg a Szikra mozgalom tagjaira ezt már fél éve nem tudják rábizonyítani.


"A baloldal meg mosdat."

Te fogalomzavarban vagy. Nem mosdat a baloldal semmit sem, hiszen nincs mit mosdatni, nem itéltek el egyetlen Szikra-mozgalom tagot sem. Ennek ellenére a jobboldal mindenhol pedofilnak nevezi a Szikrásokat (mint a kérdező is), annak ellenére, hogy semmiféle rendőrségi határozat sem született erről. Tehát egyelőre nem a baloldal mosdat, hanem a jobboldal mocskol. Tedd tisztába magadban az egyes szavak jelentését.

2023. szept. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem gondoltam, hogy külön magyarázat nélkül megérted, hogy miért írtam a 6-os választ, amikor csak az egyik pedofil közülük.


Az igazi párhuzam ott van, hogy a Borkai-TóthGabi-Kaleta-Szájer szentnégyesség ellenére sincs létjogosultsága egy olyan kérdésnek, hogy akkor most minden fideszes pedofil-buzeráns-ereszakrobata-kurvázó-kokózó-félrekefélő véglény-e, vagy sem.

2023. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
5%

"Ahogy Jámbor sem meg Dobos sem."


Viszont nem is határolódott el a pedofil tagtól.


"míg a Szikra mozgalom tagjaira ezt már fél éve nem tudják rábizonyítani."


Nehéz úgy bármit is bizonyítani, hogy meghalt a pali. Mindketten tudjuk nagyon jól, nem tudom mit mosdatod. Jah, tudom, te magad is pedofil vagy.

Innentől kezdve nincs miről beszélni.

Az lett volna a legkevesebb, hogy Jámbor kiáll és elmondja, hogy elítélik az ilyet. Ehelyett hallgatott, ahogy a baloldali média is, például telex.

2023. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
96%
Fideszesnél is találtak te birka.
2023. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
16%

"Fideszesnél is találtak te birka."


Az a baj fiam, hogy Kaletát kivágták mint macskát szarni meg törvényt is módosítottak.

Ez szerintem elég erős, de a baloldal mit csinált?

Mosdattak, azóta se beszél róla, pedig igen szeret okoskodni Jámbi bácsi.

2023. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

"Az lett volna a legkevesebb, hogy Jámbor kiáll és elmondja, hogy elítélik az ilyet."

Orbán kiállt a Szájer-dolog után, és elmondta, hogy elítéli a drogos melegorgiákat? Nem hallottam ilyenről. Ez akkor a logikád szerint egyértelműen azt jelenti, hogy Orbán szimpatizál a drogos melegorgiákkal.

2023. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

#13 cikkek semmit sem bizonyítanak, a kormányoldali fake news média többnyire valós alapokat nélkülöző, fantáziacikkeket tesz közzé, lásd: [link]


A pártállamot semmi sem gátolja az ilyen ügyek felderítésében, mégsem sikerült semmit találni, csak úgy mint a kitalált városházás, cseh katkás, és a többi rogánminisztérium által kitalált ügyben.


Pedofilmentegetést a fideszközeli kaleta gábornál láthattunk, akit el is ítéltek, bár felsőbb utasításra igen enyhén.

2023. szept. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
2%

"Orbán kiállt a Szájer-dolog után"


Orbán szépen eltüntette Szájert, csak úgy szólok, de nem baj.


"Pedofilmentegetést a fideszközeli kaleta"


A törvény szigorítása nem mentegetés. Visszaható hatály pedig nincs.


Esetleg valaki még valamit?

2023. szept. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

Mindig akkor jön be a képbe kaleta meg szájer, amikor forró a talaj a az ellenzéki popsik alatt. Merthogy a szikrásokról tettem fel kérdést, a fideszt szóba se hoztam.

Úgy látszik, a saját pedofíliájukat a másik oldalra való mutogatással akarják kimosni.

2023. szept. 20. 17:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!