Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azzal, hogy kisebbségbe...

Azzal, hogy kisebbségbe kerültek Magyarországon a különböző egyházakhoz tartozó emberek, beigazolódott, hogy a magyarok nem kérnek a fidesz elavult vallásos-konzervatív urambátyám politikájából?

Figyelt kérdés
Forrás: [link]

2023. szept. 21. 19:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Így van nem kérnek belőle csak megszavazzák. 😉
2023. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

A magyarokra is átterjedt ez az elhíresült mondás, hogy:

https://www.youtube.com/watch?v=f3nfpuOoHdI

2023. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
26%

Látom a cikket nem sikerült most sem elolvasnod mielőtt belinkelted, megálltál a címénél.

A lényeg ugyanis ez - mindjárt a cím második felében: "a KSH pedig nem siet közzétenni a pontos adatokat".

Vagyis nem tudsz semmit, fogalmad sincsen arról milyen egyházak, milyen hívei és hányan vannak - de máris biztosra veszed, hogy itt valami katasztrófa történt az egyházak számára.

2023. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk fura nekem hogy 2023-ban miért ilyen fontos az embereknek a vallás, mikor a tudomány mindenre tudja már a választ. Teljesen elavulttá vált.
2023. szept. 21. 20:02
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

#4

1. A tudomány nem tudja mindenre a választ.

2. a hit nem a tudomány ellentettje. Több diplomás képzett értelmiségi vagyok, természettudományos területen és ezzel együtt vallásos. Én is, a párom is és sok-sok barátunk, kollégánk is, mind mérnökök, kutatók.

2023. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

#3 tovább kellett volna olvasni.

“Ami az adatok nyilvánosság előli visszatartását, „nem közlését” politikailag még pikánsabbá teszi, hogy a HVG-nek több forrásból megerősített információi szerint az érintett nagy egyházak a napokban külön tájékoztatást kaptak a KSH-tól, hogy legyen idejük értelmezni a számukra is sokkoló adatokat, illetve kellően felkészüljenek (felkészítsék őket) az okok kommunikálására.”

Ergo valaki kiszivárogtatta, hogy üzent az egyházaknak ez a “független” intézet. Nagy bajok vannak.

#5 ez valahol már nem hit kérdése, sok a kiábrándult, sokan csalódtak a “keresztény értékekben” amikkel a kormány hirdeti magát.

2023. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem függ össze, lehet olyan hívő is, aki nem kér belőle és olyan eddig nem vallásosan élő is, aki kifejezetten igényli. Szerintem nem is kéne, hogy összefüggjenek. A politika és az egyházak legyenek függetlenek egymástól elvekben is.
2023. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

#6 "sok a kiábrándult, sokan csalódtak a “keresztény értékekben” amikkel a kormány hirdeti magát."

Csináljatok megint kampányt amit a csalódott fidszes tömegekre építetek! Hajrá!

Bár MZP után értelmesebb ember már rájött, hogy ez mekkora kamu szöveg, nincsenek is csalódott meg kiábrándult fideszes tömegek, de ti csak számítsatok rájuk nyugodtan most is!

2023. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

#5 Több diplomás képzett értelmiségi vagyok, természettudományos területen és ezzel együtt vallásos. Én is, a párom is és sok-sok barátunk, kollégánk is, mind mérnökök, kutatók.


JAH és mindenki fideszes :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2023. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
A vallás csak a szegények kábitószere, "majd jó lesz a másvilágon"? Aki igazán hívó, azokat tisztelem, de az a legkevesebb, a többség nem hívő, sőt nem is vallásos.
2023. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!