Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ezt elfogadják, azzal...

Ha ezt elfogadják, azzal hivatalosan megszűnne a magyar demokrácia és jogállamiság?

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 22. 07:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%
Már rég megszűnt, csak tovább csúszunk le a lejtőn.
2023. szept. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
11%
Nem.
2023. szept. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Sohasem volt ebben a putriban denokrácia vagy jogállam
2023. szept. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%
*demokrácia
2023. szept. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2 Pedig innentől bárkire rá lehetne fogni, bámikor, különösebb bizonyiték nélkül, hogy külföldi ügynök. De tovább megyek, bennem már olyanok is felmerültek, hogy, mi van, ha valamilyen fidesz érdekeltség utal támogatás cimén dollárt valakinek, aki nem tetszik nekik?
2023. szept. 22. 07:25
 6/23 A kérdező kommentje:
3, azért 98 és 2010 között voltak ellensúlyok és fékek ezen a vonaton.
2023. szept. 22. 07:26
 7/23 anonim ***** válasza:
9%

"Pedig innentől bárkire rá lehetne fogni, bámikor, különösebb bizonyiték nélkül, hogy külföldi ügynök"

Miért lehetne?

2023. szept. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7, én nem vagyok politikus, de még igy is van dollár alapú számlám valamelyik banknál, amin időközönként van dollár. A mai világban, ha valaki online vásárol, vagy utazik, nem olyan nagy dolog ez.
2023. szept. 22. 07:31
 9/23 anonim ***** válasza:
15%
Nem tud megszűnni, ami sose volt. Rendszerváltásnál a komcsik átadták a hatalmat a komcsiknak. Tehát maradt a diktatúra, csak csináltak egy látszat demokráciát, ugrálhatott itt egy állampolgár, de csak egy bizonyos szintig, a rendszerváltás után is megmaradt, ha nizonyos emberek érdekeit sértetted, és azok netalántán hatalmon maradt komcsi leszármazottak voltak, biztos lehettél benne, hogy veled szemben a tv ereje lecsapott. Nem volt itt sose demokrácia. A vezető komcsik a rendszerváltás után is vezető szerepet töltöttek be. Ez mindig a kapcsolatok országa volt, így demokrácia se lehet.
2023. szept. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam, hogy a Fidesznél elvárás az, hogy a párttagoknak ostoba konteósnak kell lenniük.
2023. szept. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!