Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A F..o.a. nevű nevű cégnél...

A F..o.a. nevű nevű cégnél miért csak külföldiek hordják ki az ételeket?

Figyelt kérdés
Másnak is feltűnt már? Tegnap nekem is egy néger srác hozta ki az ebédemet, azelőtt meg egy arab külsejű. Magyarul nem tudott egyik sem.

2023. szept. 24. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

"Ha Magyarországra jössz, nem veheted el a magyarok munkáját!" Készült Magyarország Kormánya megbízásából.


Itt a valóság, most szembesültél vele. A magyar ételfutárokat meg kéne fizetni, ehelyett mit csinál a multi? Kirúgja őket/nem ad nekik fizetésemelést, a magyar kormány által behozott vendégmunkásokat alkalmazza, akik éhbérérnél is kevesebb pénzért hajlandók futárkodni.

2023. szept. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván mert nekik vonzó az ottani fizetés, és magyarul nem tudva kevés lehetőséd közül választhatnak.
2023. szept. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kroms ***** válasza:
83%
Olcsó munkaerők a multiknak, állami segédlettel.
2023. szept. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk meg a magyar (tapasztalt) kamionsofőrt amikor lejár a PÁV vizsgája elküldik vizsgázni megbuktatják, a filipinó meg indiai, ukrán stb anyámkinja meg PÁV nélkül mászkál. A rámpára tolatásnál tapsolnak egymásnak..
2023. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem feltunt, de engem nem zavar. Sokkal rendesebbek, mint egynemely magyar. Es orulok, amikor a magadfajtak ilyenen hergelik magukat, ugysem tehettek ezellen semmit! :)
2023. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!