Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha ez valóban így van akkor a...

Árokpart kérdése:

Ha ez valóban így van akkor a helyi országgyűlési képviselők miért nem teszenk ellene a Parlamentben?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyen lehet olvasni, hogy a szülőknek kell kifesteni a falat a sulikban, meg sokszor nincsen WC papír meg hasonló hiányosságok. Ezek nem voltkaj ellemzőek a 90-es években előtte meg pláne nem. Viszont ha most ez tényleg így van akkor miért nem tesznek a képviselők ellene semmit. Ugyanez a helyzet pl. a kórházakban is , hogy úgy kell vinni WC papírt meg tisztálkodószereket. Az embereket sem értem, hogy miért nem tartják evidensnek, hogy akár az oktatásban vagy egészségügyben legyen minden eszköz.
2023. szept. 24. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a képviselőt nem érdekli.


Megkapja a több milliós fizetést, aztán elvan mint Marci hevesen. Szerintem az utolsó dolog ami érdekli őket,hogy Lacikáék vagy Zsuzsiék osztálytermében koszos a fal.

2023. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Mert ellopják.
2023. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Az iskolák döntő többségében semmit nem festenek a szülők, ne egy-egy szenzációhajhász cikkből indulj ki.
2023. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Jelenleg az az evidens, hogy a krétán jön az üzenet a tanártól minden hónapban hogy vinni kell a tisztasagi csomagot, mivel az iskolában semmi nincs.

Még szalveta se az ebedlőbe.

Nemhogy szappan vagy vc papír.


De hát erre szavaztatatok.

Ezt akartátok.

Képzeld el eu kilépés után mi lesz itt...

Az eü kb meg fog szűnni.

Átnevelő táborok lesznek és tuti lesz éjszaka fekete autó is.

Bravó!!!

2023. szept. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező Te is ezt szavaztad meg! Hordjátok csak szorgossan, amit kell!
2023. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"Az iskolák döntő többségében semmit nem festenek a szülők"

Általános iskolában a terem előtti "kiskertben" a szülők ültettek virágot, ők rendezték a növényeket, és a tantermet is osztálypénzből festették, szintén a szülők. Az én apám is volt bent segíteni.

Gimnáziumban szintén osztálypénzből festettük a termünket, szintén szülők segítségével. És nem valami utolsó kis faluban, hanem egy nagyvárosban. Annyira csak nem lehet különleges ha rajtam kívül is többen írták már hogy ugyanez a szokás máshol is...

2023. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!