Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Eu legdrágább élelmiszereit...

Az Eu legdrágább élelmiszereit, hogy tudja magyar lakosság megvenni, mikor itt a legkisebb a fizetés?

Figyelt kérdés

2023. szept. 24. 18:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%
Nos, nem itt a legdrágább élelmiszer, és nem itt a legkisebb a fizetés, ennyi a titok.
2023. szept. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
10%
Nehezen, de nem bánom. Úgyis el vagyunk hízva, kényelmesedve a nagy jólétben. Köszönjük meg a fidesznek, hogy gatyába ráz minket 🧡🍊
2023. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%

Kb úgy hogy a nagytöbbség fizutól fizuig él.

Megtakarítás nulla.

Csaladi fizetős programok nulla.

Kultúra mint a színhaz mozi múzeum nulla.

És a fizu előtti 4. Héten a szülők igyekeznek nem nagyon enni már.

2023. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Hát nehezen, pld mióta ilyen árak vannak kaukázusi kefirt nem is vettem, nagyon drága, sajnálok érte annyi pénzt.
2023. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Hülye kérdés, nyilván nehezen tudja megvenni. Ennyi. 😉
2023. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%

Már vagy 2 éve nem vettem ruhát, nem is jártam ruhaboltban. Nem vettem bútort, okostelefont stb. Nem voltam nyaralni már évek óta, mióta meglódult az infláció. Még egy nyamvadt mozijegyet vagy uszoda jegyet sem vettem, semmit.

És még így is csökken a megtakarításom. Hát így.

2023. szept. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%
Örülök, ha hónap végére nem szalad mínuszba a számlám. Arról pedig nem is beszélve, hogy nem élek ám fényűző életet, legalábbis a zacskós levest és társait nem nevezném gasztronómiai luxusnak, de ez van, ez ilyen. Szavazzatok a fideszre, látjátok milyen jó, ugyi?🤡
2023. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
11%

Ez kivételesen nem a Fideszen múlik ha átmégy a szlovákokhoz ott is ez a helyzet.

A fidesz katasztrófa mostanában de erről nem nagyon tehet.

2023. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%
Á nem, dehogy tehet... A 20% fölötti infláció biztosan a háború miatt van. A határok mentén élők pedig azért mennek át bármelyik környező országba bevásárolni, mert ezt szórakoztató dolognak találják...
2023. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
20%
….menj at akkor Szlovákiába és vásárolj olcsóbban, ugyanolyan árak vannak, de mondhatom Horvátországot is.
2023. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!