Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégiscsak működik az LMBTQ...

Mégiscsak működik az LMBTQ propaganda? Egyre többen lesznek melegek?

Figyelt kérdés

Én nem értek a témához, de annyit észrevettem, hogy 10 évvel ezelőtt nem volt ennyi meleg az országban. 1-2 esetről tudtam csak, de azt is csak hallomásból.

Manapság pedig heti rendszerességgel látok meleg párokat. Kézen fogva sétálnak az utcán. Egyik ismerősöm is mesélte, hogy az ő gimnáziumukban is van csomó köztudottan meleg diák. Az én időmben senki se volt meleg az egész iskolában. Max csak akire azt mondtuk, hogy homokos, de tudtuk hogy ő se meleg... csak poénból tartottuk annak.


Jogosan következtetek arra, hogy az lmbtq ideológia előretörésével egyre több meleg lesz?

Egyébként semmi bajom a melegekkel. Legyen csak minél több. Legalább kisebb lesz a konkurencia a hölgyeknél.



2023. szept. 25. 12:46
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

#10 Van lmbtq propaganda. Csak sunyi módon működik. Például netflix sorozatokban rendszeres a meleg közösülés. Normálisnak állítják be a dolgot. Egyre többet nézetik az emberekkel az ilyen képsorokat. Tudat alatt pedig a gyengéket megtámadja, és elgondolkodik az illető rajta hogy kipróbálja-e egy férfival. Szerintem valahogy így működhet ez az egész, de persze az is lehet hogy nem.

Ott van a csomó lmbtq könyv is. Prájd felvonulások. stb.

2023. szept. 25. 13:02
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
Régen is ugyanennyien voltak, egyszerűen csak titkolták. Persze van aki nem tudja titkolni, mert nyilvánvaló, de a melegek többsége azért nem ilyen. Az én ismeretségi körömben is vannak melegek, akikről az utóbbi években derült ki. Nem látszik rajtuk, csak az lehetett gyanús, hogy nem volt soha barátnőjük. Bár az egyiknek még az is volt kamuból, az egyik legjobb barátnője tudta róla és a kedvéért eljátszotta, hogy együtt vannak.
2023. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
89%
#13 Ja nőként nagy hatással van rám a meleg szexjelenet filmekben. Amúgy senki nem kényszerít arra, hogy nézd. És igazából csak az langyul be egy kis homoerotikus filmjelenettől, aki eleve az.
2023. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
1%
Nem véletlenül célozzák a gyerekeket, könnyen megvezethetőek.
2023. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

13, én máig nem értem, hogy nem lettem:

-panelproli lakástulajdonos Gazdagréten

-Olajmilliárdos texasban

-természetfeletti ügyeket vizsgáló FBI ügynök

-vagy esetleg magánnyomozó Hawaii szigetén, aki Ferrarival futkorászik


egyszerűen aki erről beszél, az sosem volt gyerek és nincs szexualitása.

2023. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűen csak egyre többen vállalják fel, de ők nem újak, csak korábban nem vállalták, bujkáltak, féltek. Most felbátorodtak, hogy egyre többen lépnek elő, ez a közösség ereje. Olyan ez, mint mikor látsz egy utcai bántalmazást, de csak akkor kezd a tömeg segíteni, amikor látja, hogy néhány ember bátran előlépett. Amíg az ember azt érzi, hogy egyedül van, addig félti magát. Az önvédelmi ösztön erős, de a közösség bátorságot ad.
2023. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
98%
#16 semmivel sem rosszabb mint azzal terhelni a gyerekeket, hogy van egy pasi az égben, aki pokolra küldi őket, ha hibáznak
2023. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Igen, én például ezért mondtam le a netflix előfizetésemet is. Egyrészt nézhetetlen lett a sok woke jelenet miatt, kvóta alapján meg van szabva mennyi fekete, transz, meleg stb jelenet legyen. Másrészt magamat is védem ezzel. Kitudja mennyire vagyok erős ezekkel a pszichológiai trükkökkel szemben.
2023. szept. 25. 13:10
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
És korábban kötelezett bárki is, hogy a Netflix veszélyeinek tedd ki magad?
2023. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
#21 Nem köteleztek rá, de régen nem volt ennyire rossz. Jó sorozatok voltak. Kár érte.
2023. szept. 25. 13:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!