Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégiscsak működik az LMBTQ...

Mégiscsak működik az LMBTQ propaganda? Egyre többen lesznek melegek?

Figyelt kérdés

Én nem értek a témához, de annyit észrevettem, hogy 10 évvel ezelőtt nem volt ennyi meleg az országban. 1-2 esetről tudtam csak, de azt is csak hallomásból.

Manapság pedig heti rendszerességgel látok meleg párokat. Kézen fogva sétálnak az utcán. Egyik ismerősöm is mesélte, hogy az ő gimnáziumukban is van csomó köztudottan meleg diák. Az én időmben senki se volt meleg az egész iskolában. Max csak akire azt mondtuk, hogy homokos, de tudtuk hogy ő se meleg... csak poénból tartottuk annak.


Jogosan következtetek arra, hogy az lmbtq ideológia előretörésével egyre több meleg lesz?

Egyébként semmi bajom a melegekkel. Legyen csak minél több. Legalább kisebb lesz a konkurencia a hölgyeknél.



2023. szept. 25. 12:46
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
91%
Inkább legyek búza mint fideszes.
2023. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
15%
Én azt olvastam több helyen is, hogy a csapvízbe női hormonokat tesznek, hogy több meleg legyen és ne legyen érett a hímivarsejt. Nem tudni ez igaz-e, de az tény, hogy a férfiak hímivarsejtjeivel hatalmas problémák vannak. Nem véletlen 🤔
2023. szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
77%
#32: Amikor viszont a környezetszennyezés megállításának fontosságáról beszélünk, akkor csak legyintetek, hogy nem valós probléma és csak felfújjukm helyette inkább kitaláltok ilyen marhaságokat.
2023. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
30%

Harmadával csökkent a francia férfiak spermiumszáma 1989 és 2005 között - derült ki egy nagyszabású tanulmányból, amelyben közel 27 ezer francia férfi vizsgálati eredményeit elemezték. [link]


A Semmelweis Egyetem szakemberei csaknem 27 000 tanulmányból kiindulva összegezték a spermiumok örökítőanyagának...A férfiak nemzőképessége az elmúlt évtizedekben drasztikusan csökkent, [link]

2023. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
65%

#34

Ez igaz, de ez rengeteg kisebb nagyobb problémáknak az együttes következménye.

Sokkal bonyolultabb ez a téma...

2023. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
94%

"A főoldalon kiadja a meleg/transz jeleneteket is! Nem mindig, de sokszor előfordult már, hogy gyanútlanul keresek egy jó videót, és belebotlok olyan képsorokba ahol 2 férfi kardozik."


Nekem nem dob fel ilyeneket, mit csinálok "rosszul", kérdező? :-D

2023. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
#34: Olvasd el még egyszer, hogy mit írtam. Nem azt cáfolom, hogy így van, hanem ennek az okát látom másban. Nem kellene elbagatellizálni a valós problémákat, ez a csapvizes magyarázat viszont nevetséges.
2023. szept. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
96%

32, nem tesz bele senki sem női hormont. Egyszerűen arról van szó, hogy sok helyen a szennyvizet tisztitják meg és haszonistják újra, mert nincs elég viz, igy újrahasználható. Viszont, ez azt jelenti, hogy amit beszed az ember fogamzásgátlót, meg rákgyógyszert, meg mittomén, még mit, azoknak egy mikroszkópikus része újrahasznositásra került. De ez akkora mennyiség, hogy, ha 0-24ben innál folyamatosan, egész nap csapvizet se lenne hatással a szervezetedre.


Egyébként vagy egy tucat déli országban nem is ajánlott csapvizet inni, de nem emiatt, hanem a vezetékek állapota miatt.

2023. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
2%

36 ""A főoldalon kiadja a meleg/transz jeleneteket is!... belebotlok olyan képsorokba ahol 2 férfi kardozik."


És a testrészükkel!

2023. szept. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
61%

És kinek lenne érdeke, hogy több meleg legyen?


A rabszolgatartó társadalomban pont az a cél, hogy minél több kizsákmányolható ember legyen.


Ez a melegekkel való foglalkozás megélhetést ad a szélsőjobboldali politikának.

Az ilyenek is bejutnak parlamentbe és semmi hasznosat nem csinálnak, csak képzelt ellenségekkel harcolnak.

Jobb, mint elmenni normális munkahelyre dolgozni kevés pénzért!

2023. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!