Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bagatelizálja el ilyen...

Miért bagatelizálja el ilyen sok ember a WHO pandémiaszerződés fontosságát?

Figyelt kérdés
Hiszen ha aláírják az országok kormányai azzal egy újabb járványügyi vészhelyzet esetén (ők szabják meg hogy mi számít annak) felhatalmazzák ezt az enyhén szólva is megkérdőjelezhető hátterű szervezetet, aminek a vezetője ellen konkrétan népirtás miatt folyik eljárás, hogy kötelező orvosi vizsgálatokat, oltásokat, lezárásokat és egyéb intézkedéseket vezessenek be és tartassanak be. Számomra ez rosszabbul hangzik mint a legrosszabb remálmom, szóval nem értem hogy miért ennyire közönyösek az emberek, miért nem veszik komolyan ezt a fenyegetést?

2023. szept. 26. 14:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
62%
Remélem a közeljövőben a WHO tanul a covidnál elkövetett hibáiból, és keményebbek lesznek. Már akkor, amikor kitört a járvány megmondtam, hogy legalább félévre globálisan lezárni mindenhol a reptereket egyszerre... Kiröhögtek többek között itt is, emlékszek. Nem hinném, hogy csak nekem jutott ez eszembe, nyilvánvalóan sokkal eszesebb WHO vezetőknek is megfordult a fejükben, csak nem mertek lépni semmit. Így a fél év lezárás helyett lett 3 éves kínlódás.
2023. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
80%

Nekem 3 gondom van ezzel:

-Európa több pontján az utólagos szennyvizvizsgálatok igazolták, hogy jóval korábban, már 19 áprilisában is jelen volt a koronavirus örökitőanyaga a szennyvizben. Ezzel miért nem foglalkozik senki? Máig 2020 februárjáról beszélünk, mint kezdeti időpont, holott elvileg, majd 1 évvel korábban már itt volt

-Kina olyan, mintha valami külön sziget lenne ebben az egész történetben és rájuk semmilyen szabály, vagy vizsgálat sem vonatkozik. Nem tudjuk, hogy a virus kiindulóországának kormánya, mennyi ideig titkolta ezt a világ elöl és milyen információkat tartott vissza

-Egységes járványkezelésre lenne szükség, mert ami itt történt, az súlyos mennyiségű ember halálát okozta és ez minden volt, csak nem járványkezelés.

2023. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
15%
2023. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 A kérdező kommentje:

"megfordult a fejükben, csak nem mertek lépni semmit"


Vagy inkább szándékosan hagyták elterjedni világszinten, hogy aztán el tudják adni a rekordprofitot generáló oltásaikat (amik persze nem voltak jók semmire)

2023. szept. 26. 14:39
 5/73 anonim ***** válasza:
16%
2023. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
78%
A 3as linkje egy Duró Dóra nevü könyvdaráló okfejtéseire vezet, csak gondoltam szólok, még mielőtt valaki...
2023. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 A kérdező kommentje:
Legalább ők beszélnek a valódi problémákról
2023. szept. 26. 14:43
 8/73 anonim ***** válasza:
78%
Ez amúgy szerintem k.rva jól hangzik. A COVID alatt pont az volt a baj, hogy nem volt semmiféle koordináció a különböző országok között, mindenki a saját módján próbálta orvosolni a problémát, inkább kevesebb, mint több sikerrel. Szükség van egy központi szervre, ami összehangolja a különböző országok egészésgügyi- és járványpolitikáját, hiszen a járványok nem ismerik az országhatárok fogalmát, nem lehet ezeket csupán országos szinten megoldani.
2023. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kérdező, igazold légy szíves az eredeti forrással az állításaidat. A dokumentum nyilvános, szóval hajrá, idézd őket :)
2023. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
41%

"Legalább ők beszélnek a valódi problémákról"


Miért vagy ennyire biztos az igazadban?

2023. szept. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!