Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok örülnek, ha valakine...

A balosok örülnek, ha valakinek nem jön össze hagyományos családban élni?

Figyelt kérdés
Vagyis én úgy látom a szennymédiájuk örökké azt keresi nagyítóval, hogy kit tudnak felmutatni kormányoldalról ellenpéldaként, aki elvált vagy megcsalta a társát. A konzervatív világképben persze az az ideális, hogy a házasság tartson élethosszig, persze sok esetben ez nem sajnos másképp történik. Viszont attól, hogy egyre többen elválnak és a jelenség egyre gyakoribb még nem jelenti azt, hogy jó is. Szerintem örülni kell annak, ha több hagyományos család marad egyben és nem azt reklámozni, ha nem sikerül.

2023. szept. 27. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Igen, örömünnepet tartanak mikor a nátista-gyurcsányista óvodások másik neművé operáltatják magukat.
2023. szept. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyennek nem örül senki. Én fidesz szavazó vagyok, de nem láttam senkit a baloldalról, aki örült volna annak, ha bárki másnak magánéleti gondja lenne. Az amúgy se nagyon tartozik a többiekre.
2023. szept. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Ha olyan teszi, aki jobbos, akkor kárörvendenek, igen.
2023. szept. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Kiváltképp, hogy minket is mind farkasok neveltek és barlangban nőttünk fel és egyik balosok sem tudják senkisem, hogy mit jelent az, hogy család...
2023. szept. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nemzetellenes média marhára tiszteletben tartja az ellenzéki politikusok magánéletét, ugye? Megint ez a fránya kettős mérce.
2023. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

"Vagyis én úgy látom a szennymédiájuk örökké azt keresi nagyítóval"


Gratulálok, elérted a minimumszintet jelentkezhetsz a megafonhoz.

Ha ilyen stílusban írod ki a kérdéseidet, tök fölösleges rá bármit válaszolni.

2023. szept. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajnali 1 óta tolod ezt, nem kellene már aludnod valamikor?
2023. szept. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a saját nevemben válaszolnék.

Én csak akkor röhögök magamban, amikor a Fideszben ismét kiderül vagy sejthető egy újabb politikusról, hogy homoszexuális.

Az, hogy Tóth Gabi magánéleti vargabetűin is röhögök, annak kevés köze van ahhoz, hogy ő most éppen a Fidesznek nyal. Az a röhejes, ha a megcsalását összeveti az ember a pár hónappal korábban a férjéről ill. kapcsolatukról írt ömlengésével. Ez minden politikai felhangtól függetlenül szánalmas és nevetséges.

2023. szept. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

A jobbosok örülnek, amikor egy migráns megerőszakol egy nőt, vagy megtámad egy határvédőt?


Ha nem, akkor miért írnak ilyenekről folyton?

2023. szept. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szélső balosként határozottan szomorú vagyok, ha valaki nem olyan családban él, amiben szeretne. Én az egy férj egy felség, gyerekek felállás híve vagyok, de belátom, hogy más mást gondol.

A szenny média mindkét oldalon szenny média. Nem kell olvasni.

2023. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!