Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nővelné a tanáripálya népszerű...

Nővelné a tanáripálya népszerűségét, ha engednék a tanár-diák viszonyt ?

Figyelt kérdés
Mostanra olyan nagymértékü a tanárhiány, hogy talán változtatni kéne a tanár diák kapcsolatok vaskalapos megítélésén, ezzel javítva az oktatás szinvonalán.

2023. szept. 27. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Kérdésed gyermetegsége alapján gyanítom, hogy te nem a tanár lennél a kapcsolatban...
2023. szept. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%

Így is túltelített a tanári pálya. Múltkor olvastam hogy Budapesten egy tanári állásra valami 140 jelentkező volt, 1 állára.

A hiány nem itt kezdődik.

2023. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem növelné. Jó is lenne végzős gimnáziumi osztályt tanítani, ahol a hormonoktól túlfűtött kiscsajok önként rakják szét a lábukat a chad férfias férfi tanáraiknak 🤤

30/F

2023. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Akkor működne, ha kötelező lenne a diáknak viszonyt kezdenie a pedagógussal. Na akkor repülnének tanárnak a pedók és incelek.
2023. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#2 te melyik alternatív valóságról beszélsz?
2023. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
ezt nem hiszem el
2023. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
MEGFELELŐ tanárjelöltből kell elegendő... Aki olyan lúzer, hogy a "szabadpiacon" nem talál magának partnert, az ne menjen tanárnak.
2023. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%
Középsuliban volt pár tanárnő, akit megdöngettem volna.😅 A közgáztanárunknak olyan feneke volt, hogy még a lányok is azt nézték.🍑😍
2023. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Aham... tehát így is probléma, hogy rossz a pedagógus-matéria... úgyhogy engedjük be az iskoláka a pedofilokat, szexuális ragaoozókat.

Jól hangzik:D


Jézuom, undorító vagy...

2023. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4-es, azért középiskola második felében már nem nevezhető pedofíliának. Egyébként én például kb. 10-11 évvel vagyok csak idősebb a diákjaimnál és bőven van olyan, akit ha csak úgy látnék az utcán, meg nem mondanám, hogy 10.-es például. Ez főleg a lányokra igaz, de fiúknál is előfordul, hogy simán egyetemistának mondanám.
2023. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!