Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van még olyan ember, aki...

Van még olyan ember, aki elhiszi Gyurcsánynak, hogy ő szociáldemokrata?

Figyelt kérdés

Újabban szociáldemokrata iránnyal állt elő a DK és Gyurcsány. "Fizessenek a gazdagok!", "Szociáldemokrata kormány kell, újraelosztás kell"


[link]


Én 2006-ban olvastam Gyurcsány könyvét, és bár még nem szavazhattam, de az MSZP-re szavaztam volna, mert az tartalmában tényleg egy szociáldemokrata vízió volt. Aztán persze kormányra kerülve ez egy megszorító, neoliberális, hazug kormány volt, alig jobb, mint a mostani kormány. Majdnem 20 évvel később ki tudja még elhinni ezeket a szövegeket?



2023. szept. 27. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Azt is elhiszik sokan, hogy Őszödön igazságbeszédet mondott meg a többi hülyeségét is az európai minimálbértől a mindenjobbleszhamivezetjükazországot meséjükig. Pont ilyen ne lenne aki elhiszi hogy szociáldemokraták lennének?

Amúgy ha megnézed milyenné váltak a korábban valóban szociáldemokraták vagy kereszténydemokrata pártok pl. a németeknél, akkor lehet nem is lógnak ki a sorból.

2023. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Én soha nem hittem, hogy ő szociáldemokrata lenne, tudva levő, hogy ő is egy törtető komcsi, aki a saját zsebén kívül mást nem ismer.
2023. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Szociáldemokrata formát is tud ölteni, amikor éppen arra van szükség. A sikeres politikusok alakváltók. Orbán és Gyurcsány is át tudnak változni bármiből bármivé, ami éppen népszerűséget hoz.
2023. szept. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Ezek nem alkaot váltanak, nincs gerincük, és mint olyan természet feletti lények, akik megrekedtek a gyűrűsférgek és valahol a kitin páncélosok között.
2023. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem Orbán épp alakváltáson megy át. Széltében nagyon megindult a főni. Szerencsére a golyóállómellény még összetartja, így nem tud szétfolyni.
2023. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Mindenesetre demokratább, mint Orbán.
2023. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Orbán már minden volt, kommunista, aztán liberális, aztán jobbközép, végül szélsőjobb. És igazad van, szétfolyik a hatalmas pocakja. Szóval nehogy azt hidd, hogy van gerince.
2023. szept. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, ő vérkapitalista. Nem én mondom, hanem az aki ismeri. Ettől függetlenül az asszonyba még szorulhatott némi szociáldemokratikus.
2023. szept. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Mért ne lenne? Orbánnak is elhitték a hívei az összes pálfordulását.
2023. szept. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!