Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kövér László és Friderikusz...

Kövér László és Friderikusz Sándor egy szobában lakott a szakkollégiumban egy időben az ELTE jogi karon? Tehát hogy régi ismerősök és barátok voltak. Hogyan mehetett ennyire széjjel a világnézetük?

Figyelt kérdés

Kéri László mondta 19:00-től

https://www.youtube.com/watch?v=05NNqn9YT5E



2023. szept. 28. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Úgy, hogy Fridinek maradt még némi gerinc, meg tükör otthon a vitrinben.
2023. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Semmit nem jelent az, hogy valakivel egy szobába tesznek.
2023. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sem ugyanolyan a világnézetem a régi barátaimmal, ebben semmi extra nincs szerintem. Attól még barátok vagyunk.
2023. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
2, ebben igazad van, sőt, senkinek sem kell megmaradnia a 20-30 évvel ezelőtti véleményénél, de itt az a para, hogy ők voltak a rendszerváltó fiatalok, akik akkor mind egységes állásponton voltak a liberalizmussal, kapitalizmussal kapcsolatban, amit Friderikusz a mai napig , kb ugyanúgy vall, legalábbis a műsoraiból ez derül ki, még a fent megnevezett ember, homlokegyenest azzá vált, aki ellen annakidején ők harcoltak.
2023. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező

Az egyetemi kollégiumokban a szobákba beosztják az embereket nem a diákok választanak szobatársakat. Ráadásul az évek során ez rendszeresen változik is.

Még az egyetemi évek alatt is nagyon sokat változtunk, nem hogy utána. Van egy csomó olyan évfolyamtársam, volt szobatársam is akikkel akkor az egyetemen, egyetemi bulikban, feladatokban jól tudtunk együtt dolgozni, barátok is voltunk, de aztán teljesen másképpen alakult az életünk és 30 évvel később már egyáltalán nem értenénk szót egymással. Ahogy van olyan is akivel még most is éppen olyan jó barátok vagyunk, miközben a politikai véleményünk soha nem volt azonos.

Az élet nem a politikáról szól, az csak egy része.

2023. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Szobatársak=barátok?
2023. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5. Megint megjöttek a buta fidesznyik hozzászólók átírni a múltat. :D

Azt hittem egyszer már a válaszokat röhögés nélkül kibírhatom...


Legalább hallgasd meg amit belinkeltem mielőtt hozzászólsz.

Ebben Kéri elmondja hogyan szedték egymást össze és milyen kapcsolat volt köztük...

2023. szept. 28. 13:08
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. A Fidesz ma is az a liberális, szélsőbalos párt, ami akkor volt, csak mást kell kommunikálniuk a szavazatokért.
2023. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!