Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Osváth Zsoltinak igaza van...

Osváth Zsoltinak igaza van abban, hogy amikor beletolom mindenki arcába, hogy meleg vagyok, az provokáció?

Figyelt kérdés

2023. szept. 29. 03:39
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
71%

#20 Ameddig a 4 fal között teszi, addig természetesen nem. De ha jól tudom az utcán már bizonyos erkölcsi normáknak meg kell felelni. Milyen példát mutatsz a gyereknek ha részeg vagy az utcán? Még meg is ijeszted ha a normál hangszinttől hangosabban beszélsz, vagy egy jó Fradesz meccs után kint randalírozol örömödben.


Lehet hogy téged nem zavar, ha emberek üvöltöznek az utcán, de valószeg aki éjszakázott és próbál aludni, vagy csak normális ember 2nél több agysejttel, azt eléggé zavarja. :D

2023. okt. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Kroms ***** válasza:
61%

#21

Nem ez volt a kérdés. Provokálja-e a társadalmat, aki hangosan beszél, vagy nem?

2023. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
62%
#22 Definiáld akkor decibelre pontosan hogy te mit értesz "hangos" alatt kérlek. Plusz egy példa mondatot is hozz, mert ha pl. azt beszéli hangosan hogy "Meg#basztam a pápa hátán a Jézus krisztust és mindenki lesz#phat", akkor igen, provokálja. Vagy ez csak akkor provokáció, ha az illető amúgy meleg is?
2023. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Kroms ***** válasza:

#23

Definiáld te, a te érved volt eredetileg. Nem én állítom, hogy provokáció, hanem te.

2023. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
62%
#24 Pontosítsam én a te kérdésed? Az se rossz.
2023. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 Paczalos István ***** válasza:
87%
Úgy vagyok vele, hogy mindenki magánéleti dolga, hogy milyen beállítottságú. Viszont ha számomra zavaró (itt nemcsak a standard szexuális beállítottságról van szó) és jelzem, hogy ez számomra zavaró, elvárom az illetőtől, hogy az én magánszférámat ne terhelje a sajátjával. Ez egy alapvető emberi elvárás.
2023. okt. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 Kroms ***** válasza:
61%

#25

Talán inkább a saját érvedet kéne pontosítani, mert úgy tűnik, hogy te magad sem tudod értelmezni...

2023. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
55%
#27 Kérdeztem és nem érveltem, miről beszélsz Kroms? Be vagy rúgva?
2023. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Kroms ***** válasza:
61%

#28

Ne hazudj. Ezt írtad a #19-ben: "Na de ha a Pride provokáció... Akkor micsoda a pl. Fradi meccsről hazaáramló, részeg és hangos tömeg?" - Vagyis kérdés volt, amiről most már próbálod elterelni a figyelmet, mert közben rájöttél, hogy faxság.

2023. okt. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Mindig jönnek az LMBTQ-k a hülye hasonlataikkal, hogy eltérítsék a vitát. Ilyen ez a fradi meccsről részegen haza jövés is. Semmi köze a prájdhoz, mert az nem politikai demonstráció, és nem is reklámozzák azt, hogy milyen király dolog berúgva lenni. Viszont a a homárok egyfolytában azon vannak, hogy normalizálják a kicsit sem normális életmódjukat.
2023. okt. 7. 08:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!