Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Osváth Zsoltinak igaza van...

Osváth Zsoltinak igaza van abban, hogy amikor beletolom mindenki arcába, hogy meleg vagyok, az provokáció?

Figyelt kérdés

2023. szept. 29. 03:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
57%

Kroms: Talán inkább a saját érvedet kéne pontosítani

Én: Kérdeztem és nem érveltem

Kroms: Ne hazudj. (...) Vagyis kérdés volt, amiről most már próbálod elterelni a figyelmet


Szerintem kérd meg a kirendelt szociális munkásod hogy segítsen ezt összerakni, hogy akkor most én érvelek, kérdezek, hazudok vagy figyelmet terelek.


Biztos fájó pontra tapintottam vele, azért nem tudtok rá érdemben reagálni, max azzal, hogy én biztos egy LMBTQ-s vagyok. De ha a politikai demonstráció részével van gond, mert az nem utcára való, akkor minek van Becsület Napja pl? Történelmi jellegű rendezvény nem lehet, hiszen nettó hazugságra épül, és ezt minden tisztelettel mondom. Meg akkor már a Pride kapcsán az ellentüntetések. Ellenzik a politikai demonstrációt amit képvisel és kivisz az utcára, ezért fellépnek ellene politikai demonstrációval, amit kivisznek az utcára.


De legyen valami konstruktív is, milyen elemeket kellene szerinetek kivenni a Pride felvonulásból, hogy kevésbé legyen nektek provokatív? Ha a betiltása alapvetően nem opció, hogyan lehetne jobb?

2023. okt. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

31: ha prádjból kikerülnének a BDSM, a tangában feszengő meg egyéb beteg arcok és ugyanolyan embereket látnék ott mint én magam, leszámítva, hogy azonos nemű ember kezét fogja, a világon semmi bajom nem lenne az egésszel.

Ehelyett viszont ilyeneket látok:

[link]

2023. okt. 7. 11:12
 33/36 anonim ***** válasza:
57%

32: A felvetés alapvetően jogos. Igazából amivel azért fontos lenne kiegészíteni, hogy a Pride-ot 98% százalékban valóban teljesen átlagos emberek alkotják, annyi különbséggel tőlünk, hogy azonos ember kezét fogják. Én egyszer voltam kint személyesen egy családtagom közelibb barátnőjét betámogatni, kicsit gondolkodtam is rajta, hogy vajon mikor futok bele az első ilyen bőrtangás motoros tagba aki majd rámarkol a seggemre. De így 30,000 ember között gyalogolva a legextrémebb eset amit én láttam, az egy csajszi volt teljes szivárvány szettben, úgy, hogy még az arca is festve volt.


Arányok tekintetében érdemes elgondolkodni, hogy Pride után miért mindig ugyanaz a kb. 5 kép fut végig a jobboldali sajtón, csak mondjuk 3 különböző szögből fotózva. Ez a kutyamaszkos képet is kb. mindig mellékelik, évtől függetlenül. Még olyan Pride eventhez is, ami földrajzilag tök máshol volt, máskor.


Ettől függetlenül az egy jogos igény, hogy a szervezők ezeket beléptetésnél szűrjék, és erről a tényről aktívan kommunikáljanak, hogy legyen egy minimum dress code. A nehézség talán az, hogy a menet közbe besurranók ellen hogy lehet védekezni. Mert alapvetően szerintem olyan fesztivál jellegű rendezvény nincs is, amire nem szabadul be legalább egy idióta több ezer ember között.

2023. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Kroms ***** válasza:
37%

#31

"Szerintem kérd meg a kirendelt szociális munkásod hogy segítsen ezt összerakni, hogy akkor most én érvelek, kérdezek, hazudok vagy figyelmet terelek." - A kérdésedben volt az "érved", már ha lehet annak nevezni azt a sok faxságot, amit összehordtál és később letagadtál.

"minek van Becsület Napja pl? Történelmi jellegű rendezvény nem lehet, hiszen nettó hazugságra épül, és ezt minden tisztelettel mondom." - Mi a hazugság abból, hogy '45-ben a magyar és német csapatok kitörtek Bp-n a megszálló szovjetek gyűrűjéből?

"és ezt minden tisztelettel mondom." - Jó látni, hogy "tisztelettel" hazudozol...

"Ellenzik a politikai demonstrációt amit képvisel és kivisz az utcára, ezért fellépnek ellene politikai demonstrációval, amit kivisznek az utcára." - Mert szerinted mivel kéne ellenezni, ha nem ellentüntetéssel?

"De legyen valami konstruktív is, milyen elemeket kellene szerinetek kivenni a Pride felvonulásból, hogy kevésbé legyen nektek provokatív?" - Először is, ne legyen "Pride" a neve, mert ez alapból provokáció, mintha bármilyen szexualitásra büszkének kéne lenni... A többi magától értetődő: ne legyen semmi, ami a ratyiságot vagy bármilyen aberrációt mutat be bármilyen módon.

"a Pride-ot 98% százalékban valóban teljesen átlagos emberek alkotják" - Semmi "átlagos" nincs abban, amit képviselnek és hirdetnek.

"miért mindig ugyanaz a kb. 5 kép fut végig a jobboldali sajtón" - Mert ezek mutatják a legjobban, hogy mi a végkifejlete az egésznek.

"A nehézség talán az, hogy a menet közbe besurranók ellen hogy lehet védekezni" - Szó sincs "besurranókról". Nézd meg bármelyik san-fransiscói felvonaglást, ahol még a sünök is rendszeresen becsatlakoznak a nyilvános ratyiszexbe. Ha szó nélkül hagyjuk "fejlődni" a "kultúrát", csak idő kérdése, hogy mikor lesz nálunk is ugyanez.

2023. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
62%

"A kérdésedben volt az "érved", már ha lehet annak nevezni azt a sok faxságot, amit összehordtál és később letagadtál."


Én ezt idáig olvastam el Kroms, nincs képesítésem arra hogy értelmi fogyatékosokkal kommunikáljak, ne haragudj. Ha nem érted, akkor nem érted.

2023. okt. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 Kroms ***** válasza:
57%

#35

Jaja, fussál csak a válaszadás elől, ha már úgysincsenek érveid.

2023. okt. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!