Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zavarja az embereket,...

Miért zavarja az embereket, hogy Orbán több, mint 600 ezerrel felemelte a havi fizetését és így már havi 5 millió 700 ezer forintot keres? Pl. a miniszterek semmi emelést nem kaptak. Irigyek az emberek, vagy miért?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2023. szept. 29. 11:27
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
8%
Klárika elszámoltatja
2023. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
95%
Nem irigyek, hanem nem érdemli meg... Ha én a munkámmal csődközelbe viszem a céget, akor nem fizetésemelést kapok, hanem kirúgnak.
2023. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
11%

Hány embert zavar?

Jó, ha a lakosság 10%-a értesült egyáltalán erről. Ebből is csak kevesebb, mint a felét zavarja szerintem.

Miért érdekel téged, hogy egy kisebbséget ez zavar?


Miért nem foglalkozol inkább értelmesebb dolgokkal?

2023. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
8%
2: csak épp Magyarország nincs csődközelben. Jövőre pl nálunk várható a legnagyobb növekedés az egész régiióban.
2023. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

A nyugdíjemelés + ez a mostani emelés nyílt beismerés, hogy sz6rban van az ország, nehéz a megélhetés.

De a propaganda szerint minden dübörög és hatalmas a jólét.

Hát érdekes dolgok ezek mindenesetre :)))

2023. szept. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

#4 - És a legnagyobb infláció is a régióban.

Egy számot mindig ki lehet emelni, amiben a rendszer jól teljesít.

2023. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

3 Akik ezt nekem szóba hozták mind zavarta.

Nem tudom lehet vidéken nem jut el a faluk népéhez. De itt a városban más a helyzet.


Én foglalkoznék értelmesebb dolgokkal, de jelenleg akkora az infláció és a fizetések értékének esése hogy ezzel kell foglalkozzak, hogy valahogy többet keressek és megéljek, legalább annyit mint egy titkár a parlamentben.

2023. szept. 29. 11:37
 8/48 anonim ***** válasza:
15%

Volt aki megkísérelte megakadályozni? Valahogy nem hallani ilyenkor az ellenzéki nyüszit, mert a saját fizetésük is növelve lesz cserébe. Ebben nincs vita.


A nép meg levan szarva, ahogy mindig.

2023. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
#4, ebből is látszik, hogy meseország mindenkié...
2023. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
84%

Én a közszféra bérrendezése után szívesen látnám még a bérek miniszterelnöki fizetéshez kötését.

Tehát ha a miniszterelnök úr fizetése emelkedik akkor a közszolgák fizetése ugyanolyan mértékben.

2023. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!